HCL.HR

Lag

  • 5 Odgovora
  • 3098 Hitova
*

LB Tare

  • n00b
  • 2
Lag
« : 11. Rujan, 2014., 20:31 »
Pozdrav, prije svega novi sam član foruma tako da mi je jednsotavno mrsko čitat pravila, pa ako koje prekršim, sorry.

Pa već izvjesno vrijeme dok igram igre, ponajviše GTA SAMP  jednostavno šteka mi na nekim dionicama i ponekad zaledi na 1-2 sec, a sada je već to izraženije.
Imam laptop ovih konfiguracija :
Intel i5 2,5 GHz
6 GB  RAM
AMD RADEON HD 7670m 2 GB
Toshiba HDD 640 GB
Laptop je kupljen početkom 2013 godine i na početku sve je normalno išlo kao podmazano i sad mi se to već neko vrijeme dešava.
Pokušao sam Windowse reinstall, neće ali prijemtio sam da mi je dosta ventilator prašnjav pa se pitam jeli do prašine?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Lag
« Odgovori #1 : 11. Rujan, 2014., 21:27 »
ventilator je sigurno prašnjav zbog prašine :ave: :ave: :ave: :hihi:

s druge strane, radi li se tu o internet lagu ili ti igrin engine šteka, kako se ponaša u single playeru?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

LB Tare

  • n00b
  • 2
Odg: Lag
« Odgovori #2 : 12. Rujan, 2014., 22:21 »
ventilator je sigurno prašnjav zbog prašine :ave: :ave: :ave: :hihi:

s druge strane, radi li se tu o internet lagu ili ti igrin engine šteka, kako se ponaša u single playeru?
Šteka evo sad i FIFA 14, do neki mjesec sve je letilo sad šteka ko ludo :r

Odg: Lag
« Odgovori #3 : 12. Rujan, 2014., 22:36 »
Ako je laptop pun prašine otvori ga i očisti, zamjeni termalnu pastu na procesoru, pa ćeš vidjeti da li se stanje popravilo.
« Zadnja izmjena: 12. Rujan, 2014., 22:43 peacewalker93 »

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Lag
« Odgovori #4 : 14. Rujan, 2014., 13:19 »
Uzmi HWMonitor  i vidi ako ti se šta pregrijava,ako je očisti laptop i promjeni termalnu pastu,ako se ne osjećaš sposobnim za to nosi ga na servis
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

TarikC7

  • n00b
  • 2
    • FG-RP
Odg: Lag
« Odgovori #5 : 17. Rujan, 2014., 22:02 »
Moguce da ti je kuler pun prasine ocisti ga,promjeni termalnu pastu.
Mora da igras veliki broj igrica i da je laptop dosta vremena ukljucen zbog toga se povecava temperatura procesora i tada kuler radi svoje,ali 1 kuler je u laptopu a ako dodje do zagrijavanja preko 95° on ga moze rashladiti do 90° sto je ipak previse za laptop,ali ako skidao kuler obavezno promjeni termalnu pastu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9