HCL.HR

Logitech G430 Lijeva strana ne radi

  • 2 Odgovora
  • 13377 Hitova
*

oetam

  • **
  • 221
Logitech G430 Lijeva strana ne radi
« : 15. Travanj, 2017., 22:32 »
Pozdrav,
Imam 3g star Logitech G430 headset koji me dobro služio, i u zadnje vrijeme počela mi štekati lijeva strana. Malo Ima zvuka malo nema. Otkrio sam da je problem kao što sam označio na slici ovaj dio. Tu kada vijam lagano kabel, onda dođe zvuk. Zna li netko bi li se to dalo popraviti, i zna li netko gdje da odnesem headset na popravak? Žao mi ih je baciti, a u odličnom su stanju. Upravo sam si kupio i novi par blue pads-a.

Kupljene su u Instar informatici u Zagrebu 2014, garancija 2g istekla


*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Logitech G430 Lijeva strana ne radi
« Odgovori #1 : 16. Travanj, 2017., 18:40 »
Vjerojatno bi trebalo izbaciti dio žice tu gdje se precvikalo, te ponovno spojiti žice, malo lema na to. Pitaj starog, tetka, ujkana, strikana ili nekog takvog. To je basic skill za te handymane (ako je u tome problem), no uvjek možeš i nekom električaru odnijeti.




*

oetam

  • **
  • 221
Odg: Logitech G430 Lijeva strana ne radi
« Odgovori #2 : 16. Travanj, 2017., 19:20 »
Vjerojatno bi trebalo izbaciti dio žice tu gdje se precvikalo, te ponovno spojiti žice, malo lema na to. Pitaj starog, tetka, ujkana, strikana ili nekog takvog. To je basic skill za te handymane (ako je u tome problem), no uvjek možeš i nekom električaru odnijeti.





Ma razmišljao sam i sam, ali sam vidio kako su to tanke žice unutra i ima ih 5 ili 6, tako da se bojim sam išta prčkati previše haha...
Ali uredu, hvala na savjetu barem ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9