HCL.HR

Logitech G502 ili Razer Deathhader?

  • 19 Odgovora
  • 6872 Hitova
Logitech G502 ili Razer Deathhader?
« : 27. Rujan, 2015., 14:25 »
E ovako ljudi pošto mi je stari miš crkao kupujem novi.Dvoumim se između ova dva a tu su negdje cjene.Pišite mi PRIJEDLOGE!!!:clap::clap::clap:

Odg: Logitech G502 ili Razer Deathhader?
« Odgovori #1 : 28. Rujan, 2015., 01:27 »
Probaj u ruci pa vidi što leži, ostali testovi su govno.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Logitech G502 ili Razer Deathhader?
« Odgovori #2 : 28. Rujan, 2015., 07:11 »
Ako igras igrice tipa cs:go,cod,bf multiplayer onda bi ti preporucijo razera a za sve ostalo logitech iako je on odlican i za tu vrsu igrica,  razer je bolji.
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Logitech G502 ili Razer Deathhader?
« Odgovori #3 : 28. Rujan, 2015., 07:52 »
Razer rikava unutar 6-12 mjeseci garantirano. Imao sam 3 komada (deathaddera 2 i nagu) - sva tri su crkla. Prvo middle click počne dvoklikat, onda desni klik počne klikat dok ga držiš što znači da je nemoguće okrenut kameru u igri bez da kretnja nije isprekidana i kretnja lika se krene blesirati.

Također, imam 2 frenda koja su istovremeno samnom kupila deathaddera i nagu i obojica su zamijenili miševe nakon manje od godinu dana.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Logitech G502 ili Razer Deathhader?
« Odgovori #4 : 28. Rujan, 2015., 08:54 »
Meni se do sada najbolje pokazao Logitech, tur de ofis.
Znači, radna raga koja me je služila valjda desetak godina... Poslije njega, uzeo sam isti takav i evo, ljubav traje već điha-ha. :ave:

U svakom slučaju, sa Logitech-om ćeš teško kiksati, koji god da model uzmeš. :thumbs:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Logitech G502 ili Razer Deathhader?
« Odgovori #5 : 28. Rujan, 2015., 09:00 »
Imam svoj stari vjerni Logitech MX518 i teško da bih ga zamijenio. Istina izvana je već pohaban i malo je boja na nekim dijelovima otišla, ali je genijalan. Imam još 2 miša sas strane, ali ne želim ih uopće koristiti dok ova stara pila sve dere bez problema već 5+ godina

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Logitech G502 ili Razer Deathhader?
« Odgovori #6 : 28. Rujan, 2015., 09:11 »
Ja koristim svoje Delux kupljen u Peveca prije 8 godina zajedno sa kompicem..I evo iskreno da vam kazem, nema nijedne mane.

Odg: Logitech G502 ili Razer Deathhader?
« Odgovori #7 : 28. Rujan, 2015., 11:29 »
Hvala vam svima ljudi na pomoći:D Vjerovatno ću kupit Razera.

Odg: Logitech G502 ili Razer Deathhader?
« Odgovori #8 : 28. Rujan, 2015., 11:30 »
Ako igras igrice tipa cs:go,cod,bf multiplayer onda bi ti preporucijo razera a za sve ostalo logitech iako je on odlican i za tu vrsu igrica,  razer je bolji.

Pa da igram takve igrice. Kupit ću Razera :D

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Logitech G502 ili Razer Deathhader?
« Odgovori #9 : 28. Rujan, 2015., 11:34 »
Ako igras igrice tipa cs:go,cod,bf multiplayer onda bi ti preporucijo razera a za sve ostalo logitech iako je on odlican i za tu vrsu igrica,  razer je bolji.

Pa da igram takve igrice. Kupit ću Razera :D
Samo pazi da ga nebi slao na garanciju jer ovo sto je Skipp rekao je istina, ja kad sam kupovao svoj mis planirao sam kupiti Razer Deathhader Chroma ali sam se predomislio i kupio g402 jer se razer uzasno kvari a najcesci problem je doubleclick. Tako da ako ga kupujes budi spreman na sve.. :D
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Logitech G502 ili Razer Deathhader?
« Odgovori #10 : 28. Rujan, 2015., 11:49 »
Ja imam G502 već tjedan dana i prezadovoljan sam. Klasu iznad G500

Odg: Logitech G502 ili Razer Deathhader?
« Odgovori #11 : 28. Rujan, 2015., 19:00 »
Pozdrav, i ja isto kupujem mis.... Dvoumim se sad, posto mi razer deathadder poceo dvoklikat jucer nakon 5+godina...
Znaci G402 ili G502 ili     Cyborg Rat 7    ili  Razer 2015 deathadder  moze pomoc...
ako ima tko iskustva sa rat 5 ili 7 ali cujem da g402 ima najbrzi proc.sensnzor na svijetu

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Logitech G502 ili Razer Deathhader?
« Odgovori #12 : 28. Rujan, 2015., 19:16 »
Ja imam g402 i igram CS:GO s njim i stvarno je odlican, a za primjerice CS:GO je odlican jer ima taj senzor pa je dosta brz pri malom DPI-u sto se igra u CS:GO(npr.400dpi) i dobar je u ostalim First Pearson Shooter(FPS) igricama a razer deathadder je u rangu s njim, vjv. malo i bolji ali kod mog izbora su presudile programabilne tipke i kvarljivost razera, sto se tice g502 to je vec visi rang ali ipak u FPS mislim da je g402/razer bolji,za sve ostalo g502 BOG! a za Cyborga stvarno nemam pojam.. :P
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: Logitech G502 ili Razer Deathhader?
« Odgovori #13 : 29. Rujan, 2015., 10:21 »
Logi se pokazo jako pouzdanim, ali stariji modeli primarno. Generation 1 MX518 mi je nakon 7-8 godina i dalje flawless, dok mi me recimo G400s nakon jedne godine već počeo zajebavat, DPI+ treba stiskat ko konj da primi i wheel hvata kad netreba. Dok recimo sve za koje znam da imaju/su imali Razere su pokrepavali.
« Zadnja izmjena: 29. Rujan, 2015., 10:23 Čux »

Odg: Logitech G502 ili Razer Deathhader?
« Odgovori #14 : 29. Rujan, 2015., 15:23 »
Imam G502 vec 2-3 mjeseca i ne mogu ga dovoljno nahvaliti, a posto se radi o Logitechu mozes biti siguran da se nece pokvariti za godinu dana kao sto je dosta cesto slucaj s Razerom. :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9