HCL.HR

Logitech kontroleri

  • 2 Odgovora
  • 1669 Hitova
*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Logitech kontroleri
« : 21. Prosinac, 2013., 15:22 »
Naime došlo je vrijeme da si nabavim kvalitetniji kontroler,već sam duže vrijeme oko bacio na Logitech F510,no kako gledam ponudu Logitech kontrolera naišao sam i na Logitech F310 nešto je jeftiniji a ne uočavam razliku između njega i F510 osim cijene,pa mi treba vaša pomoć da mi ukažete na te razlike iz vašega ličnoga iskustva..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Logitech kontroleri
« Odgovori #1 : 21. Prosinac, 2013., 17:43 »
F310 ti neće vibrirati, ostalo je identično. Imam F510 i nije baš neka sreća, ergonomija mu je užasna, ima neku grbu ispod triggera i ne mogu igrati ništa duže od pola sata a da mi srednji prsti ne utrnu od iza.

ultimatum ovdje je vjerojatno xbox 360 kontroler za PC (ovaj automatski mapira kontrole za masu novijih igara, što je savršeno) ili PS4 kontroler (?), nisam siguran ako je ovaj zadnji kompatibilan s PC-em, nešto sam čitao, sad mi se ne da provjeravati :hiha:

LP
« Zadnja izmjena: 21. Prosinac, 2013., 17:44 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Logitech kontroleri
« Odgovori #2 : 21. Prosinac, 2013., 18:14 »
Nije mi toliko dug džep da mogu naći novca za xbox kontroler iako znam da je broj jedan,a gle meni treba nešto što će me služiti makar koju godinu tako da mi i nije bitna ta ergonomičnost tj udobnost prstiju..
Inače hvala puno na pomoći ako je istina da je jedina razlika ta što F310 nema vibraciju koja mi i nije potrebna ne vidim svrhu kupovine skupljeg kontrolera :winknkiss:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9