HCL.HR

Matična na HP 4515s

  • 3 Odgovora
  • 2418 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Matična na HP 4515s
« : 23. Listopad, 2013., 15:05 »
Otišla je matična naravno.
E sad, jel se isplati kupiti polovnu neku? Mislim, kolike su vjerojatnosti da opet ode k vragu?

Jer vidim na Njuškalu da prodaje ekipa. Oko 500kn su tamo. Je to ok cijena? Mislim, pitam jer nemam blage koliko je realna vrijednost.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Matična na HP 4515s
« Odgovori #1 : 23. Listopad, 2013., 15:50 »
to je više manje dobra cijena za ispravnu polovnu matičnu, na ebayu je nešto ispod 700 kn sve skupa...

Je imaš nekoga tko bi ti to ugradio ili bi sam jer treba dosta strpljenja i handyworka (ovisno o modelu). kad je meni crko modul za punjenje nova matična je bila cca 1100 ebay, polovnih nigdje, što je bilo previše


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Matična na HP 4515s
« Odgovori #2 : 23. Listopad, 2013., 16:15 »
Cijena je ok. uz malo kopkanja bi se naslo i jeftinije. Samo na tvome mjestu nebi uzimao polovnu maticnu vec rasprodao preostale dijelove i uzeo neki drugi laptop jer je dosta polovnih mbo reparirano u pecnici i sl. kerefekama.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Matična na HP 4515s
« Odgovori #3 : 24. Listopad, 2013., 17:21 »
Neda mi se prodavat. Rađe bi kupio, zato i pitam. Strah me toga da je matična popravljanje i da je šit, pa me zanima kakva su GENERALNA iskustva sa time?

to je više manje dobra cijena za ispravnu polovnu matičnu, na ebayu je nešto ispod 700 kn sve skupa...

Je imaš nekoga tko bi ti to ugradio ili bi sam jer treba dosta strpljenja i handyworka (ovisno o modelu). kad je meni crko modul za punjenje nova matična je bila cca 1100 ebay, polovnih nigdje, što je bilo previše

Imam da.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9