HCL.HR

Matična ploča

  • 8 Odgovora
  • 3055 Hitova
Matična ploča
« : 04. Siječanj, 2015., 13:05 »
Pozdrav ljudi,
imam problem sa matičnom pločom, ploča neće pokrenuti procesor ni grafičku a procesor i grafička karticu su ispravni isprobano u druga dva PC-a, dali postoji način da se to nekako popravi ili je otišla matična ploča?

Odg: Matična ploča
« Odgovori #1 : 04. Siječanj, 2015., 14:40 »
Provjeri kondenzatore na maticnoj.

Odg: Matična ploča
« Odgovori #2 : 04. Siječanj, 2015., 16:19 »
Provjerio ih fizički nijedan nije nabubrio ili da bi imao neko oštećenje

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Matična ploča
« Odgovori #3 : 04. Siječanj, 2015., 16:26 »
Sigurno nije do napajanja?

Odg: Matična ploča
« Odgovori #4 : 04. Siječanj, 2015., 16:28 »
nije isprobao kod druga dva PC-a na kojima sam isprobao i procesor i grafu, i napajanje s drugog PC-a spojio na moju matičnu i ništa

Odg: Matična ploča
« Odgovori #5 : 05. Siječanj, 2015., 10:43 »
Što se točno desi kada pališ PC? Da li se uopće pokrene pa restarta ili uopće ne daje znakove života?

Odg: Matična ploča
« Odgovori #6 : 05. Siječanj, 2015., 15:12 »
pritiskom na tipku za paljenje se upali napajanje i dalje ništa, rade ventilatori spojeni na napajanje direktno, hard se upali i sve što je vezano za napajanje ali matična ne daje nikakve zvukove niti ne pokreče ventilator procesora i jedan ventilator spojen na matičnu

Odg: Matična ploča
« Odgovori #7 : 05. Siječanj, 2015., 18:28 »
Ha onda ti je najvjerojatnije vrijeme za drugu mbo, do rama nebi trebalo biti s obzirom na opisane probleme iako ga nisi spomenuo da li je testiran na drugom pc-u, preostaje ti jos samo CMOS ako ga nisi napravio, proba s novom baterijom i eventualno goli boot bez graficke i hdd-a ako imas integriranu. Ako nemas samo odspoji hdd.

Odg: Matična ploča
« Odgovori #8 : 05. Siječanj, 2015., 18:32 »
Isproban i ram na drugom PC-u, najverovatnije je onda otišla u vječna lovišta jer sam stavio i drugu bateriju i CMOS napravio i pokrenuo bez hdd i bez grafe ali ništa.
Hvala dečki na pomoći  :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9