HCL.HR

Mic ne radi

  • 2 Odgovora
  • 1750 Hitova
*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Mic ne radi
« : 26. Svibanj, 2013., 15:05 »
Znaci, od danas mi ne radi mic na slusalicama, odnosno radi samo kad ga udarim. Stare su nekih 9 mjeseci cini mi se. Znaci, kad sam ts3 samo se cuje zujanje, poput vjetra kad pricate na mobitel. PC prepoznaje ustekane slusalice, i onaj realtek manager isto. Kad odem na Sounds karticu u control panelu, i mic, povisi mi se kao da nesto pricam samo kad tucnem po njemu. Radilo je dok sam usao na server, culi su me kako pricam, i odjednom vise ne. Zna li netko kako ovo slozit? hvala
Slusalice su Razer Piranha
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Mic ne radi
« Odgovori #1 : 27. Svibanj, 2013., 18:25 »
Deinstaliraj trenutne drivere, restartaj pc i pobriši sve do kraja sa Driver Sweeperom (http://www.guru3d.com/content_page/guru3d_driver_sweeper.html). Instaliraj najnovije drivere s Realtekove stranice i provjeri da li je sve u redu.

Ako se opet javlja isti problem nosi ih na reklamaciju, nadam se da ju imaš. Ukoliko ju nemaš pričekaj da se netko javi tko je imao sličan problem i nadaj se rješenju :)

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Mic ne radi
« Odgovori #2 : 27. Svibanj, 2013., 20:13 »
Ma ipak sam utvrdio da sam ih sjebao stolicom, prerezao kabal :wildboy:
Dosle 700 kuna... Moze lock...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9