HCL.HR

Miš i tipkovnica

  • 13 Odgovora
  • 4875 Hitova
*

hoffa

  • **
  • 192
Miš i tipkovnica
« : 11. Studeni, 2014., 17:26 »
Gledao sam konkretno Sharkoon Tactix i Sharkoon FireGlider (laserski). S obzirom da sam do sada gotovo uvijek koristio laptope i navikavao se na tipkovnice kakve su bile, a miševe nisam nikad kupovao preko nekoliko desetaka kuna, pretpostavljam da će mi ovo biti i više nego dobro? Ne bi htio preplatiti to dvoje, jer mi iskreno ne trebaju ne znam kakve mogućnosti, ali volio bih uzeti nešto kvalitetnije, a opet da ne plaćam ime kao kod Razera i sl.
Jel bi to bilo ok i dal mi možete preporučiti još neke miševe i tastarure sa sličnom cijenom, recimo da su 200-350kn zajedno?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Miš i tipkovnica
« Odgovori #1 : 11. Studeni, 2014., 17:42 »
Genius G235

Logitech G100s

eto ti moj budžet kombo, tipkovnica je bila na akciji za 50 kn i ove crvene tipke možeš zamjeniti s priloženim crnim - uzeo bih ovu umjesto tactix jer se ne trudi biti nešto što nije jel, al ako te napaljuju lampice i ostalo go for it. samo smatram da je bolje uštedit na tipkovnici za nijansu >provjereniji< miš

isto tako, davati više od 100 kn za tipkovnicu koja nije mehanička,,,,,,,, :fpalm: :hiha:

miš je drugi par rukava, teško za preporučivat, fireglider je dobar po svemu, neš pogriješit s njime. ja sam g100s uzeo jer sam imao g1 6 godina
« Zadnja izmjena: 11. Studeni, 2014., 17:45 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Miš i tipkovnica
« Odgovori #2 : 11. Studeni, 2014., 18:32 »

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: Miš i tipkovnica
« Odgovori #3 : 11. Studeni, 2014., 19:32 »
Genius G235

Logitech G100s

eto ti moj budžet kombo, tipkovnica je bila na akciji za 50 kn i ove crvene tipke možeš zamjeniti s priloženim crnim - uzeo bih ovu umjesto tactix jer se ne trudi biti nešto što nije jel, al ako te napaljuju lampice i ostalo go for it. samo smatram da je bolje uštedit na tipkovnici za nijansu >provjereniji< miš

isto tako, davati više od 100 kn za tipkovnicu koja nije mehanička,,,,,,,, :fpalm: :hiha:

miš je drugi par rukava, teško za preporučivat, fireglider je dobar po svemu, neš pogriješit s njime. ja sam g100s uzeo jer sam imao g1 6 godina

Ma miš je meni teško i tražiti preporuku, jer sam korisito do sad uvijek ove krumpire s tipkama, tako da vjerujem da bi mi iole kvalitetniji miš već bio nebo i zemlja razlika. A za taj Sharkoonov sam čitao i da je dosta kvalitetan i ljudi koji za razliku od mene imaju iskustva s kupovanjem miševa, a da nije "dajte mi neki najjeftiniji" šema, su dosta zadovoljni njime. Tako da mislim da sam za miš odlučio, još je i cijena ispod 200kn u Protisu.

Tipkovnica mi se sviđa, pogotovo jer ima ove multimedijalne tipke koje Sharkoon čini mi se nema.

E da, Links ima dućan ili je samo web shop? Nisam nikada kupovao kod njih.

*

Croato

  • *
  • 98
  • |/ dO.Ob \|
Odg: Miš i tipkovnica
« Odgovori #4 : 11. Studeni, 2014., 19:38 »
Links dućane imaš u Zagrebu, Splitu, Rijeci, Zadru, Osijeku, Puli, Vinkovcima, Slavonskom Brodu i Varaždinu.

Evo ti link sa još informacija: http://www.links.hr/?option=homepage&page=kontakt

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: Miš i tipkovnica
« Odgovori #5 : 11. Studeni, 2014., 19:47 »
Links dućane imaš u Zagrebu, Splitu, Rijeci, Zadru, Osijeku, Puli, Vinkovcima, Slavonskom Brodu i Varaždinu.

Evo ti link sa još informacija: http://www.links.hr/?option=homepage&page=kontakt

Koji sam panj :D
Razmišljam kak ću buraza nagovorit da se vozika po Zagrebu do Trešnjevke, a nisam vidio da u Brodu ima, 20 metara iza faxa mi :fpalm:
Hvala!

Odg: Miš i tipkovnica
« Odgovori #6 : 12. Studeni, 2014., 11:20 »

Odg: Miš i tipkovnica
« Odgovori #7 : 12. Studeni, 2014., 12:35 »
Ovo je moja trenutna tipkovnica, rekao bih best buy za te novce: http://www.links.hr/?naziv=tipkovnica-sharkoon-skiller-crna-usb&option=artikl&id_artikl=101.201.071
Ovakvu jednu sam ja mislio kupit, kakve su ovo tipke sa strane ne vidi se sa slike

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Miš i tipkovnica
« Odgovori #8 : 12. Studeni, 2014., 12:46 »
Ovo je moja trenutna tipkovnica, rekao bih best buy za te novce: http://www.links.hr/?naziv=tipkovnica-sharkoon-skiller-crna-usb&option=artikl&id_artikl=101.201.071
Ovakvu jednu sam ja mislio kupit, kakve su ovo tipke sa strane ne vidi se sa slike

Pa izguglaš klik

Nego često budu na akcijama u linksu te sharkoonove tipkovnice

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: Miš i tipkovnica
« Odgovori #9 : 12. Studeni, 2014., 12:54 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:05 Tomz »

Odg: Miš i tipkovnica
« Odgovori #10 : 12. Studeni, 2014., 13:04 »
Ovo je moja trenutna tipkovnica, rekao bih best buy za te novce: http://www.links.hr/?naziv=tipkovnica-sharkoon-skiller-crna-usb&option=artikl&id_artikl=101.201.071
Ovakvu jednu sam ja mislio kupit, kakve su ovo tipke sa strane ne vidi se sa slike
Pa izguglaš klik

Nego često budu na akcijama u linksu te sharkoonove tipkovnice
Zahvaljujem, tipkovnica izgleda odlicno

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Miš i tipkovnica
« Odgovori #11 : 12. Studeni, 2014., 18:45 »
mehaničku tipkovnicu ne možeš naći za ispod 500 kn da ga jebeš.

znam, nisam ni rekao nešto kontra toga


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: Miš i tipkovnica
« Odgovori #12 : 12. Studeni, 2014., 19:47 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:06 Tomz »

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: Miš i tipkovnica
« Odgovori #13 : 15. Studeni, 2014., 15:01 »
Jel ima netko da je možda probao i Skiller i G235? Tactix sasm izbacio jer nema multimedijske tipke, a razlika je desetak kn od Skillera, a između ove dvije me zanima razlika u hodu tipki. Znam da obje imaju u Linksu i da mogu probati, ali neću još tjedan dana ići u Brod.

FireGlider sam uzeo danas (preko oglasnika, praktički nekorišten) i stvarno sam se iznenadio koliko je ogroman miš. Nemam preveliku ruku, pa mi je bilo čudno, najveći miš koji sam koristio je za dobra 4cm kraći od njega, ali je udoban i čim sam se malo privikao totalno drugačija priča od svih ovih koje sam do sad koristio.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9