HCL.HR

Moja konfiguracija i pomoc oko njega

  • 19 Odgovora
  • 5754 Hitova
Moja konfiguracija i pomoc oko njega
« : 15. Travanj, 2014., 17:42 »
Pozdrav svima, moje konf. kompa su ove:
Intel(R) Celeron(R) CPU 1.80ghz 1.81ghz
RAM 1GB 32bit
Windows 7 Ultimate Service pack 1
Mozete mi reci sta mogu da pokrenem na njega, znam da mu nisu dobre konfe imam bolji komp ali bih i na ovaj drugi probao nesto.
Sta sam imao na njemu od igara:
GTA SA i SAMP (koji mi je pomalo lagao ali ne pretjerano puno)
Minecraft( lagao mi je puno)
E sad mozete li mi reci razlog njihovog laga iako imam potrebne konfiguracije za normalan rad na njima
Molim vas pomozite mi, posto na ovom drugom kompu imam sve HD igre i ne zelim da stavljam ove za slabije kompjutere i veoma mi se igraju ove dvije igrice! :D

Odg: Moja konfiguracija i pomoc oko njega
« Odgovori #1 : 16. Travanj, 2014., 10:16 »
Navedi kompletnu konfiguraciju pomocu speccya.

Odg: Moja konfiguracija i pomoc oko njega
« Odgovori #2 : 16. Travanj, 2014., 13:51 »
   Windows 7 Ultimate 32-bit SP1
   Intel Celeron 430 @ 1.80GHz   
   Conroe-L 65nm tehnologija
   1.00GB 1-канална DDR2 @ 402MHz (5-5-5-18)
   ASUSTeK Computer INC. P5KPL-AM SE (Socket 775)   
   Intel G33/G31 Express Chipset Family (ASUStek Computer Inc)
   149GB Western Digital WDC WD1600AAJS-00L7A0 ATA Device (SATA)
evo

Odg: Moja konfiguracija i pomoc oko njega
« Odgovori #3 : 16. Travanj, 2014., 19:07 »
Kratko i jasno ovo ti je jedino dovoljno iako ni za to nije bajno flash igrice i eventualno starije 2D igrice. Drugo - pitanje je koliko si strucan s komponentama pa dal ti se isplati uopce to dovest u red za neki gaming jer bi se trebao onda pozabaviti potraznjom i kupnjom te testiranjem i slaganjem kompletne kombinacije.

Odg: Moja konfiguracija i pomoc oko njega
« Odgovori #4 : 17. Travanj, 2014., 14:10 »
Hvala na odgovoru. Ovaj kompjuter nije za gaming i nisam mu mislio nista novo dodavati zato sto sam mislio da ovaj kompjuter trebam dodati nekom drugom clanu porodice, ali cisto eto sam pitao sta se moze igrati na njega. Imam 3 kompa, jedan sa dobrim konfiguracijama kojemu nista ne treba i meni je super mogu da igram sta mi je volja, a kada budem ovdje postavio sljedecu temu o mom trecem kompjuteru tu cu vas pitati da li treba da kupim novi komp ili da mu dodam nove komponente zato sto nema dobre konfiguracije i star je. Zelim da cujem i druga misljenja o ovom kompjuteru :thumbs:

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Moja konfiguracija i pomoc oko njega
« Odgovori #5 : 17. Travanj, 2014., 19:08 »
A što drugo reći nego star je (zato i laga) + još si na integriranoj (izgleda). Možeš igrat prastare igre tipa commandose i sl.

Odg: Moja konfiguracija i pomoc oko njega
« Odgovori #6 : 18. Travanj, 2014., 10:05 »
Ali ja mogu igrati neke 3D igre kao npr GTA SA,CS ili Minecraft ali mi mnogo lagaju pa mi je zato problem sem CS mi ne laga. A kad igram multiplayer na gta sa ili minecraft lagaju mi jos gore, tako da mi je to veliki problem.. Mozete li mi preporuciti neku dobru multiplayer igricu koja nije spora uz ove konfiguracije?

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Moja konfiguracija i pomoc oko njega
« Odgovori #7 : 18. Travanj, 2014., 12:54 »
Uz takvu konfu tesko da mozes ista od MP-a igrat...Imam jedan takav komp slican tvome sa istom integrusom i slicnim celeronom i cak niti Wolfenstein:ET ne radi iznad 15 FPS na low...Ali ipak ako se hoces zabaviti probaj igrati Mafia: The City of Lost Heaven,GTA:III,GTA:Vice City,probaj i Call of Duty 1 (nevjerujem da ce radit bas dobro ali mogao bi biti igriv),Delta Force: Land Warrior,I.G.I-2: Covert Strike,Counter Strike:Deleted Scenes,starije NFS-ove (do 2002) .Ove igre bi ti sve trebale raditi pa ako ti se svidaju deri. :piva:

EDIT: uf tek sam se sad sjetio da je moja Intel Extreme Graphics ,a tvoja je onda jaca od moje tako da mozes i malo vise zaigrat ,probaj CoD2,NFS-ove (do 2006 znaci najvise sta ti moze je NFS:Carbon),MoH-ove starije itd :)
« Zadnja izmjena: 18. Travanj, 2014., 13:00 general98 »
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Moja konfiguracija i pomoc oko njega
« Odgovori #8 : 18. Travanj, 2014., 16:18 »
Probacu te igre hvala, ali ja mogu igrat neke multiplayer igre kao SAMP , CS 1.6 multiplayer i probao sam Quake 3 mp moze. Nista nisam drugo skidao od mulitplayer igrica sem minecraft koji mi i u Singleplayeru koci. Ali svejedno hvala i za ove igre probacu neku da skinem :piva:

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Moja konfiguracija i pomoc oko njega
« Odgovori #9 : 18. Travanj, 2014., 20:00 »
Probaj OptiFine mod za minecraft mozda ce ti pomoci,on inace smanjuje lag u minecraftu
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Moja konfiguracija i pomoc oko njega
« Odgovori #10 : 19. Travanj, 2014., 13:29 »
Evo gledao sam i nema tog moda za ovu poslednju verziju 1.7.9, ali svi govore kako je super mod i da ce mod za poslednju verziju izaci veoma brzo tako da cu ga sacekati dok ne izadje

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Moja konfiguracija i pomoc oko njega
« Odgovori #11 : 21. Travanj, 2014., 16:41 »
Pa probaj neke starije verzije MC-a ,koliko se sjećam starije su imale manje grafičkih opcija i radile su na prastarim kompovima...
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Moja konfiguracija i pomoc oko njega
« Odgovori #12 : 23. Lipanj, 2014., 20:30 »
Core i3 3240 3.40Ghz
Ram:Hyper X Kingston 4Gb
Gpu:ATI HD 6670 1GB DDR5
HDD.:Baracuda 250GB
Os:Win 8.1 64
Sta mislite. preporuka o nadogradnji i o grafickoj. Mislim ubacit 4G ram jos... a nekad kasnije po mogucnosti i graficku mijenjat...
Neku od 2GB mislio sam o R9 seriji...Vase misljenje Hvala
Uređivanje poruke

Odg: Moja konfiguracija i pomoc oko njega
« Odgovori #13 : 23. Lipanj, 2014., 22:06 »
Što mislite za ovu konfiguraciju?
3.0 GHZ
GB HDDR3 Rama
1 TB HDD
Grafika do 2 GB na 128
napajanje 500 W

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Moja konfiguracija i pomoc oko njega
« Odgovori #14 : 24. Lipanj, 2014., 00:28 »
Što mislite za ovu konfiguraciju?
3.0 GHZ
GB HDDR3 Rama
1 TB HDD
Grafika do 2 GB na 128
napajanje 500 W

Apsolutno nisi ništa rekao :hihi:
Koji točno procesor?
Koliko gb rama?
Koja točno grafička - ime modela?
Koje točno napajanje - ime modela?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9