HCL.HR

mp3 slušalice

  • 33 Odgovora
  • 11450 Hitova
*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
mp3 slušalice
« : 11. Srpanj, 2009., 10:07 »
Crkle mi slušalice od mp3 playera nakon 5-6 godina svakodnevnog upotrebljavanja. RIP :wildboy:  Ovaj mp3 player i te slušalice kao na slici su bile.

Sad bi htio opet neke takve kvalitetne kupit da sam na miru nekoliko godina. Vidio sam da ima svakakvih od 20-30 pa do 100-150 kn.

Ae nek mi netko preporuči neke dobre i provjerene do nekih 100 kn max, da sad ne kupujem neke rendom koje nevaljaju.

Hvala.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Re: mp3 slušalice
« Odgovori #1 : 11. Srpanj, 2009., 10:15 »
http://www.sony.hr/product/haw-inear-classic/mdr-e828lp

ove imam ja, najobičnije, dobre, dođu oko 80-100kn, možda manje, nisam ziher.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: mp3 slušalice
« Odgovori #2 : 11. Srpanj, 2009., 10:23 »
Kul su te, takvo nešto bi trebao, da. Thx. :ementaler: Koliko ti već traju btw ?

E da, zaboravio sam pitat, jel ima kakvih razlika s tehničke strane, kvaliteta zvuka i tako to ili su sve takve slušalice više-manje iste ?
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: mp3 slušalice
« Odgovori #3 : 11. Srpanj, 2009., 10:48 »
te koje ti je frusciante ponudio su odlične, meni trajale 5 godina :D

sad uzeo nešto drugačije no isto tako dobro:
http://www.consumer.philips.com/consumer/en/gb/consumer/cc/_productid_SHE2550_00_GB_CONSUMER/In-Ear-Headphones+SHE2550-00

dođu 50-ak kn

Re: mp3 slušalice
« Odgovori #4 : 11. Srpanj, 2009., 11:12 »
ja bi triba sebi nešto kupit, al nema smisla kad će se raspast u roku 2 mjeseca. jej.  :thumbs:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: mp3 slušalice
« Odgovori #5 : 11. Srpanj, 2009., 11:22 »
E da, zaboravio sam pitat, jel ima kakvih razlika s tehničke strane, kvaliteta zvuka i tako to ili su sve takve slušalice više-manje iste ?

Itekakva razlika postoji u kvaliteti zvuka. Ja imao slušalice od 150kn koje su imale prebolestan zvuk (ja mislio to do playera). Sjebale se slušalice, ja kupio nove od 70kn, kvaliteta zvuka zamjetno lošija.

Sad su mi otišle i od Sony Ericssona slušalice....te su bile najbolje na svijetu. Tko zna koliko će me nove doći.  :wildboy:

edit:
sad pogledao slušalice od frusciantea, to su te od 70-tak kn. Nisu loše ali su dosta "visoke". One od 150kn su imale takav bas da ti bude toplo oko duše dok slušaš. Ah.  :(
« Zadnja izmjena: 11. Srpanj, 2009., 11:24 Damir158 »
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: mp3 slušalice
« Odgovori #6 : 11. Srpanj, 2009., 13:47 »
Zajebite te od 80-90-100kn.

Kupi Sony od 45kn u Chipoteci i bit ćeš miran. Govorim ti iz vlastitog iskustva. Sve te uber skupe su mi rikavale svako malo.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: mp3 slušalice
« Odgovori #7 : 11. Srpanj, 2009., 16:22 »
netočno....kolko para tolko muzike.....provjereno bar što se ovih malih slušalica tiče... inače je zanimljivo koliko su dobre slušalice koje dolaze uz mobitele.. recimo moje od nokie 5300, ima i bas, a traju već 2 godine kolko imam mob... i od sestre LG shine slušalice, kvaliteta isusa ti boga. Ono, ima jedan dio imitaciju carbon fibera  :ave:

također, moram ti staviti bubu u glavu, pogledaj si i sennheiser. Jebeno su skupi, ali raspon zvuka i melodije je nemoguće dobar... Imao sam u ušima one in-ear modele koji su, kažu, štetni za bubnjić, al ono, ne znam koliko je to štetno ako nisi retard pa ne nakeljuješ zvuk na maksimum... a u isto vrijeme, i da nakeljiš na maksimum, npr po busevima ti nitko neće čuti što slušaš, dok ti nećeš čuti ništa izvana, što je po meni ogroman plus... grip kod takvih in ear slušalica je taman dovoljno čvrst da možeš i trčat bez da ti ispadaju... kod sennheisera imaš i garanciju od 2-3 godine, ovisno o modelu... cijenu od 300-400 kn vjerojatno bolje ne spominjat  :tired: ali ne znam, probao bez plaćanja i dobro bih se razmislio kupiti ili ne kupiti. jako dobro... pa vidi

i općenito mislim da i philips/sony itd imaju in-ear modele po duplo nižim cijenama pa probaj i takve možda. A ovi philips sony klasični su prava potrošna roba pa ako ti nije bitna kvaliteta zvuka rokaj po njima....
« Zadnja izmjena: 11. Srpanj, 2009., 16:42 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: mp3 slušalice
« Odgovori #8 : 11. Srpanj, 2009., 18:42 »
Koss The Plug – 100tinjak kn


pogledaj, probaj, kupi, moja preporuka

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: mp3 slušalice
« Odgovori #9 : 11. Srpanj, 2009., 18:55 »
Netočno Dragster.

Kupio sam jedne od Philipsa za 120kn, riknulo nakon mjesec i pol, kupio Creative za 90 kn, riknulo nakon 3 mjeseca, kupio opet nekakave Creative, 20kn skuplje, riknulo nakon 2 mjeseca.

Kupio sony u chipoteci, imam ih već godinu dana. Prije njih sam imao one šta dobiš uz onaj stari iPod Shuffle, trajale su godinu i pol, riknulo jer sam pao na lijevu stranu i sjebao slušalice u džepu.

Kvaliteta od ovih sonyevih je prejebena. Neznam čemu nekakvo nabrijavanje na te preskupe, lijeve desne, bass ne bass vamo tamo. Nećeš spavat s njima. To se nosi onako u grad, na put. Da budemo realni, niti se ne stigneš toliko skoncentrirat na muziku da možeš razlikovat da je zvuk bolji za koju nijansu.


But, whatever. Ja sam rekao svoje mišljenje i iskustvo.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: mp3 slušalice
« Odgovori #10 : 11. Srpanj, 2009., 19:49 »
da. ne znam, ja sam mislio na kvalitetu zvuka...znači platiš više, dobiješ više kvalitetnog zvuka... također, jesi li pogledao je li ti se možda izvukao spoj žice sa zvučnikom? 90% crkoće slušalica je baš to, izgubljen kontakt, nema tu puno toga za crknuti ionako...

Meni dosad nisu ni jedne slušalice baš crkle, najčešće se izvlačila jebena žica jer sam ju ja natezao od živčanosti kad se zaplete  :tired:

Kvaliteta od ovih sonyevih je prejebena. Neznam čemu nekakvo nabrijavanje na te preskupe, lijeve desne, bass ne bass vamo tamo. Nećeš spavat s njima. To se nosi onako u grad, na put. Da budemo realni, niti se ne stigneš toliko skoncentrirat na muziku da možeš razlikovat da je zvuk bolji za koju nijansu.

Ma joj, kad bih ti samo mogao dati sennheiser da poslušaš, iznenadio bi se jako... razlika je neopisiva. Nisu to nijanse, to je skroz druga pjesma, one riječi koje prije nisi kužio šta pjeva sad su kristalno jasne, bas valjda owna isusa krista, točno ti je toplo, kao što je damirko reko... želim :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: mp3 slušalice
« Odgovori #11 : 11. Srpanj, 2009., 19:58 »
Jel imaju oni neke clip-on slušalice? Sennheiser, jel. Ove obične mi idu na kurac i ispadaju.  :wildboy:

I da ima kupit kod nas.  :wildboy:

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: mp3 slušalice
« Odgovori #12 : 11. Srpanj, 2009., 20:19 »
da. ne znam, ja sam mislio na kvalitetu zvuka...znači platiš više, dobiješ više kvalitetnog zvuka... također, jesi li pogledao je li ti se možda izvukao spoj žice sa zvučnikom? 90% crkoće slušalica je baš to, izgubljen kontakt, nema tu puno toga za crknuti ionako...

Meni dosad nisu ni jedne slušalice baš crkle, najčešće se izvlačila jebena žica jer sam ju ja natezao od živčanosti kad se zaplete  :tired:

Pa da, to se događalo, to je skoro uvijek bio uzrok osim jednom kad su stvarno crkle. Jedan zvučnik je bio crknuo i nedugo zatim i drugim.

Problem što mi se na jednim slušalicama bila izvukla žica skroz iz onog sranja što ide u audio out. Nisam mogao zalemit/spojit nikako. A svaki put kad bih popravio, nakon par dana bi se na tom istom pokvarile. Neznam eto, otvarao sam podavno topic o ovome na forumu. Stvarno imam loše iskustvo sa slušalicama. Kad ove daju sve od sebe, onda ću sigurno potražit te koje toliko hvališ.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: mp3 slušalice
« Odgovori #13 : 11. Srpanj, 2009., 21:55 »
Pa da, to se događalo, to je skoro uvijek bio uzrok

se nisi mozda nakon nekog vremena priupitao da mozda nije problem u slusalicama, nego u tvojem rukovanju s njima?  :wildboy:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: mp3 slušalice
« Odgovori #14 : 11. Srpanj, 2009., 22:12 »
Ove od frušantea sonijeve i one philipsove od desenia mi izgledao dosta dobre. Mislim da ću jedne o tih uzet. Također budem isprobao i Koss The Plug ako nađem. Te sennheiser zvuče primamljivo al 300-400 kn mi je previše. :( Ali evo baš sad gledao na vemilovim stranicama, ima i jeftinijih modela od sennheiser, nešto tipa ove ili ove. Neznam kolko su te dobre al ono, pogledat ću malo šta uopće tu u Rijeci nude.

I da, di najviše toga prodaju? Gledao sam u hgspotu i linksu na netu i imaju samo one velike headsete za preko cijele glave. I tu u vemilu samo te sennheiser šta sam linka sam našao.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9