HCL.HR

Nakon instalacije windowsa, ne radi ništa ( nemam drajevere )! pomoć

  • 3 Odgovora
  • 2415 Hitova
*

modem

  • *
  • 10
  • $$ My God is money $$
    • Nooke - 99designs!
Pozdrav ljudi,
Zamolio me drugar da mu oborim siste i malo ocistim racunar, oprasim. Tako ja sve uradio i dolazim do friskog windowsa, ikone od pola metra, tri pixela po kvadratu i slicno. Naravno moram instaliram chipset, ostale drajevere itd. Nemam niti jedan cd i naravno nista ne radi. Pokusavam vec drugi dan da nadjem drajvere ali neuspjesno. Radi se o HP PRO 3400 ser. mt. Pokusao sam i sa oficijalne hp stranice ali nista. Postoji li neka mogucnost da bez drajvera osposbim konekciju putem etherneta pa da dalje nastavim ili neka druga solucija,
Hvala
-RIG-                                                           
Intel i3 2120 3,30 ghz
AMD Radeon HD 7770 Series 1GB
8gb DDR3 666 Mhz ram

*

andrash

  • ******
  • 5939
Pokusao sam i sa oficijalne hp stranice ali nista. Postoji li neka mogucnost da bez drajvera osposbim konekciju putem etherneta pa da dalje nastavim ili neka druga solucija,
Hvala

Kako misliš ništa? Site ne radi, driveri ili što?

Jednostavno spoji ethernet kabel i skidaj s neta što ti treba. Za "ikone od pola metra" prvo drivere za grafičku sa službene stranice i sl.

*

modem

  • *
  • 10
  • $$ My God is money $$
    • Nooke - 99designs!
Drajveri ne funkcionisu, bas zato se i obracam vama jer nemam pristup internetu, inace bi win7 sam sve skinuo.
-RIG-                                                           
Intel i3 2120 3,30 ghz
AMD Radeon HD 7770 Series 1GB
8gb DDR3 666 Mhz ram

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
@modem: Nađeš drugi komp i ovde skineš potrebne drivere: http://h20564.www2.hp.com/hpsc/swd/public/readIndex?sp4ts.oid=5160138
Šibneš ih na USB i instaliraš jedan po jedan na tom HP-u.

Postoji i programi koji automatski rade update drivera, ali trebaju internet konekciju- preporučujem "Driver Booster."
Za offline instalaciju drivere, trebaš skinuti kompletan pack od 5-11Gb, poput recimo "Driver Pack Solution". Besplatno je, a može se naći i na torrentu.
« Zadnja izmjena: 26. Studeni, 2015., 19:05 Metalni »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9