HCL.HR

Kupnja novog laptopa

  • 3 Odgovora
  • 1956 Hitova
*

Bardinho

  • n00b
  • 2
Kupnja novog laptopa
« : 14. Kolovoz, 2013., 22:38 »
POZZ EKIPA! :D
Ocajnicki mi je potrebna pomoc strucnjaka.

Dakle: radi se o igrici THIRD AGE TOTAL WAR, tocnije receno o njezinoj 3.2 STAND ALONE verziji. Moj komp je apsolutno cesme i najradje bi mu ovo napravio :chair: E sad investiranje u novi komp mi nema nikakvog smisla zato sto odlazim studirat u 10. mjesecu u Rijeku (ja sam iz zg-a btw) i nece me bit doma tako da novi komp nije opcija pa si razmisljam da logicno nabavim laptop. E SAD JE SR**E. Ja se bas i ne razumijem u hardware i te stvari pa sam mislio potrazit nekakvo strucno misljenje o tome kakav laptop da si nabavim.

Dakle ekipa pomagajte. Slike, linkovi, specifikacije, opisi bilo sta sta mi pomaze da si kupim dobar laptop koji ce mi naravno radno sluzit i da podrzava TATW 3.2 verziju.
« Zadnja izmjena: 14. Kolovoz, 2013., 22:42 snowblind »

Odg: Kupnja novog laptopa
« Odgovori #1 : 15. Kolovoz, 2013., 09:11 »
Koliko para si spreman izdvojit?

*

Bardinho

  • n00b
  • 2
Odg: Kupnja novog laptopa
« Odgovori #2 : 15. Kolovoz, 2013., 16:24 »
Pa ja bi rekao negdje po sredini. Dakle ne zelim najjeftinije kaj nadem a opet ne zelim ni nes najskuplje zato kaj se ne bavim bas informatikom. Zlatna sredina :)

Odg: Kupnja novog laptopa
« Odgovori #3 : 15. Kolovoz, 2013., 17:10 »
http://www.instar-informatika.hr/notebook-toshiba-satellite-c855-27v-core-i3-3120m-hdd-500gb-4gb-amd-hd-7610m-1gb-win8-64bit/PSCBYE-06W01CY4

Ovaj ti je po meni odličan! Ja sam ga isto planirao uzet, no odustao sam jer kupujem novi komp. Ugl. super ti je može vrtit igre odlično i sve. Nije ni previše para. Garancija 2 god. Toshiba je što je isto dobro. Nezz moj favorit. \:D/

btw. vjv. ga imaju i u drugoj boji nemoj mislit da je samo u ovoj crvenoj:P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9