HCL.HR

Oću labtop

  • 18 Odgovora
  • 6772 Hitova
*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Oću labtop
« : 06. Rujan, 2008., 23:02 »
Oću da bude nekih 4000kn. Fala.  :ementaler:
Ne mora baš toliko, može i koju kunu više.  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 06. Rujan, 2008., 23:06 Wildboy »

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Oću labtop
« Odgovori #1 : 06. Rujan, 2008., 23:45 »
za šta ti treba? gaming? prenosivost? koje su ti važne okosnice? 15.4 ili 17"?

btw. dobar gaming laptop za 4000kn nemreš nać

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Oću labtop
« Odgovori #2 : 07. Rujan, 2008., 08:01 »
Ne treba mi za igre. Čisto zbog osnovnih funkcija (muzika, filmovi, office, nešto) i ne mora bit 4k. Može i do 5 ić.

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Oću labtop
« Odgovori #3 : 07. Rujan, 2008., 09:12 »
za šta ti treba? gaming? prenosivost? koje su ti važne okosnice? 15.4 ili 17"?

btw. dobar gaming laptop za 4000kn nemreš nać

lol pa ti si ferovac , šta radis na ovom lame forumu  :tired:.
@KonjicaBoy - Uzmi acera ili hpa. Hp 6720s serija je ok za te pare a ima i  dosta dobrih acera ali ak grafa nece biti integrirana onda se moras privknuti na sat i pol max baterije...

Ak os ima ove male MSI Windove oni mogu posluziti ovome sto trazis. 12.1" ekran je ak se dobro sjecam

easy-forex-basics.blogspot.com

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Oću labtop
« Odgovori #4 : 08. Rujan, 2008., 10:56 »
Ovaj si ja mislim ubost.

http://vemil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=5520113

HDD od 250gb, savršeno za mjuzu/filmove/serije i stare igre. Fak jea.
 :ementaler:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Oću labtop
« Odgovori #5 : 08. Rujan, 2008., 15:33 »
lol pa ti si ferovac , šta radis na ovom lame forumu  :tired:.
@KonjicaBoy - Uzmi acera ili hpa. Hp 6720s serija je ok za te pare a ima i  dosta dobrih acera ali ak grafa nece biti integrirana onda se moras privknuti na sat i pol max baterije...

Ak os ima ove male MSI Windove oni mogu posluziti ovome sto trazis. 12.1" ekran je ak se dobro sjecam

Gejmer, štaćeš :D... mogobi i tebe isto pitat :D

6720s baš frendica kupila, oke je, moš solidno XPe puknut, svašta radit, baterija je prosječna, ali išta igrat novije od 2005 se nemože normalno (zbog X3100)

uzmi neki za 4000kn + produljenje garancije na 3 godine, da ti ne rikne za godinu dana ko frendu.

Acera (aspire) si uzmeš ak te pali stajliš izgled :D

ak ćeš filmiće gledat preporučam 17", al ak ćeš ga često prenositi onda ne.

tak :D

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Oću labtop
« Odgovori #6 : 09. Rujan, 2008., 23:14 »
Ovaj si ja mislim ubost.

http://vemil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=5520113

HDD od 250gb, savršeno za mjuzu/filmove/serije i stare igre. Fak jea.
 :ementaler:

Idem pogledat to u vemila.  :thumbs:

@DeS3InY
Ma, ne treba mi radi igara, neću igrat ništa novo, eventualno neki stari kurac s vremena na vrijeme.  :ementaler:

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Oću labtop
« Odgovori #7 : 10. Rujan, 2008., 09:21 »
Opa šta spasitelj troši.  :ementaler:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Oću labtop
« Odgovori #8 : 10. Rujan, 2008., 17:47 »
jebes ferovca koji kaze da su hp laptopi dobri.


hp je kurac, ne znam niti jednu osobu da je dva puta uzela hp, moja preporuka ti je ovaj lap, mozes se cak i naigrat na njemu ako ti je do toga( nije integrirana grafa), ako je problem u cijeni zicaj babu/dedu/tatu/suseda da ti ga uzme preko firme pa dobijes povrat poreza, ili te iste osobe zicaj jos 400kn =))

http://www.superbit.hr/index.php/Prijenosna-racunala/ACER/Acer-Aspire-AS5920G-302G25Mn-P/N-LX.AKR0X.023/flypage.tpl.html

uglavnom ono, jebena preporuka za momka poput tebe

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Oću labtop
« Odgovori #9 : 12. Rujan, 2008., 18:52 »
jebes ferovca koji kaze da su hp laptopi dobri.


hp je kurac, ne znam niti jednu osobu da je dva puta uzela hp, moja preporuka ti je ovaj lap, mozes se cak i naigrat na njemu ako ti je do toga( nije integrirana grafa), ako je problem u cijeni zicaj babu/dedu/tatu/suseda da ti ga uzme preko firme pa dobijes povrat poreza, ili te iste osobe zicaj jos 400kn =))

http://www.superbit.hr/index.php/Prijenosna-racunala/ACER/Acer-Aspire-AS5920G-302G25Mn-P/N-LX.AKR0X.023/flypage.tpl.html

uglavnom ono, jebena preporuka za momka poput tebe

Los si i seres gluposti. Taj acer je svakako dobar ali HP 6730 kojeg moze dobiti za 6000 kn je daleko bolji. HP 6730 je s Centrino 2 ima vise rama i tako to . Uglavnom lap se skoro pa uopce ne grije dok recimo kad sam ja biro Acer je bio prvi izbor ali sam odustao od njega zbog baterije te zbog grijanja. Acer ima pravu grafiku i mozes igrati nesto sljedecih pol godine ali problem je GRIJANJE. Uglavnom bilo koji model odaberes (HP ili Acer) pod obavezno uzmi 3 g garancije jer ko Acera se desi na notebook rikne zbog graficke koja se prgrije jer ljudi prekriju ventilator..

U svakom slucaju probaj nabaviti para za 6730 i neces pogrijesiti. Mislim ovaj acer je dobar izbor ali je HP zasada bolji. A to siggy kaj baljezgas o kvaliteti može imati istine ali nemora jer HP ima i low , medium i high end notebooke a znamo da nasa raja uzima vecinom low end za 3000 k . Jebiga kolko para toliko muzike ..

I da ja znam barem 100 ljudi koji imaju HPa :). Vecina fera hahah :mrgreen:. Acera ima daleko manje a mogo bi reci da ima najvise onih mini notebooka tipa Asus i ovih koji su bazirani na Atomu.

PS: Telebit ima najnize cijene ;)
« Zadnja izmjena: 12. Rujan, 2008., 18:53 --HS-- »
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Oću labtop
« Odgovori #10 : 12. Rujan, 2008., 19:16 »
hp je kurac

kako ne volim čuti ovo od nekoga tko koliko toliko zna o čemu priča  :wildboy:

doma imam 2 hp laptopa, susjed ima 1, tata ima 1 školski. Moj stari radi već 4 godine, novi owna jebenoga isusa (6820s), susjedov owna mog (NX9420), tatin školski 6730 također owna.

Najbitnije je da nemaju problema sa grijanjem i trajanjem baterije

pa ti i dalje generaliziraj sigi i padaj mi u očima  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Oću labtop
« Odgovori #11 : 13. Rujan, 2008., 01:52 »
Od kad sam vidio kako se sklapaju ti laptopi (ne znam kako je sad) sam odjebao hp i odbijam vise ista od njih uzet, toshiba i dell su za mene na vrhu i tocka.

Ne zelim pljuvat po njima nit nist, ali od 15 prodanih su 11 zavrsili nazad u shopu zbog reklamacije, opcenito problemi sa zvukom i grafom/pucanje ekrana, wirelessom integriranom kamerom.  kvaliteta izrade je losa, od izlizanih tipaka do skripanja prilikom otvaranja.  Onda sam se pitao koji im je kurac? Frend mi snimio video i vidio sam kako se sklapaju, otprilike na isti nacin kao i one gotove konfe u vemilu/hgspotu/etc koje dobiju naljepnicu na cijelu konfu i ne smijes otvarat, ne zelim u detalje.


Da se korigiram sto se tice gornjeg posta, hp je mene razocarao prije godinu-dvije( mid-end modeli), ne znam kako je sad u ovoj godini, ali vise nikad necu uzet hp-a, forcebook stavljam u isti kos.



Nek se svi koji imaju hp ne uvrijede, isto kao sto pol hrvatske ima SE k700/k750, za mene su to mobiteli koje ne zelim vidjet niti imat, svaki peti ne radi kako treba.


@dragster, nikad nisam tvrdio da sam popio cijelo znanje svijeta sto se tice hardweraja, ali ako mi nesto ne odgovara, onda mi ne odgovara. Mozda hp i je ok proizvodjac koji je eto sasvim slucajno uspio izdat jednu seriju koja je zapela samo mene.
« Zadnja izmjena: 13. Rujan, 2008., 01:56 Syzygy »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Oću labtop
« Odgovori #12 : 13. Rujan, 2008., 07:05 »
@dragster, nikad nisam tvrdio da sam popio cijelo znanje svijeta sto se tice hardweraja, ali ako mi nesto ne odgovara, onda mi ne odgovara. Mozda hp i je ok proizvodjac koji je eto sasvim slucajno uspio izdat jednu seriju koja je zapela samo mene.

Pa razumijem ja to, nisam ti ništa prigovorio, nego kažem da bi trebao zadržati dozu profesionalnosti kad već imaš znanja i objektivno iznijeti razloge zašto nešto ne valja. Vidjeti "hp je kurac" je nož u srce  :wildboy:

Ali dobro, priznajem da sam subjektivan malo pa nemoj previše za ozbiljno uzimati moje primjedbe ;D;D

poz dečki loL1!  :hihi:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Oću labtop
« Odgovori #13 : 13. Rujan, 2008., 08:18 »
a ja sam bio pod malom dozom alkohola, da si bio blizu mene nakon onog napada bi te zagrlio i poceo plakat u stilu "zast me ne volis"  :(

jebeno je zabavno zaspat oko 4h, te te onda ljudi zivkaju oko 9h i IAKO im kazes da spavas, oni i dalje pricaju :F


on topic- wildy si razmislio o nadolazecim dell vostro modelima? centrino 2, dvije grafe, cijena negdje u tom rangu valjda, ne znam, nisam u toku bas previse :(

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Oću labtop
« Odgovori #14 : 13. Rujan, 2008., 08:27 »
Imam Dell na poslu, saka masnu kurčinu.
I da, HP je bolji od njega.
 :thumbs:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9