HCL.HR

Overclocking GeForce GT 330M

  • 0 Odgovora
  • 1336 Hitova
*

hoffa

  • **
  • 192
Overclocking GeForce GT 330M
« : 04. Prosinac, 2012., 03:53 »
Prvo, nisam nikad ovo pokušavao, jer mi je do sad sve više-manje od igara radilo što sam htio igrati (nisam probavao BF3  :mrgreen:)
Htio bih pokrenuti Far Cry 3, nekako, i našao sam lika na youtube-u sa hrpom videa (između ostalih i sa uputstvom za OC ove grafičke) s raznim novijim igrama (BF3, AC3, Max Payne 3, koji doduše i meni radi...), sve radi glatko, ne koliko bi moglo na nekakvom boljem desktopu, ali radi jako fino.
Skinem nove drivere za grafičku, Nvidia Inspector i prema njegovim uputstvima, on je sa GPU 575, Memory 790, Shader 1265 overclockao na 675, 1066, 1485. Počeo sam se malo igrati s tim, lagano pojačavati, temperatura mi je na početku bila na 45C. Kad sam već dosta pojačao, još je bila tu negdje, tako da sam odmah stavio na ove njegove postavke. Temperatura je pala na 38C. Čak sam i ostavio nekoliko minuta i ništa, tu se vrtila na 37-38-39. Sad, budući da nisam nikad radio OC, znam da je možda glupo pitanje, ali dal trebam to nekako drugčije provjeriti jel sve u redu, ili se neće ništa ni vidjeti dok ne pokrenem neku igru? Nije mi jasno.

I da, lik je za konfiguraciju laptopa napisao i3 2.13 (čini mi se) ghz, gt 330m, 4gb ram, win 7 32 bit... razlika od moje je što ja imam i5 2.27ghz i win 7 64 bit. Toshiba, njegov je neki Samsung, ako uopće igra ulogu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9