HCL.HR

pad performansi iz nekog razloga

  • 4 Odgovora
  • 2778 Hitova
pad performansi iz nekog razloga
« : 06. Listopad, 2008., 10:24 »
Uglavnom performanse u igrama su mi zakurac iz nekog razloga. Prvo nekidan skinem onaj stalker, brejka mi u božju mater na mediumu. Ajd, reko jako kompliciran engine vamo toma, možda je i zahtjevan štajaznam. Al ono, sad skinem ovaj Area 51 koji ima retardiranu grafiku i to mi brejka, ono malo ali brejka, osjeti se. Onda pogledam Timeshift koji sam vrtio na najvišem svemu i normalno je bilo i sad mi isto brejka ono. Wtf, šta može bit razlog tomu?  :(

Inače konfa..Intel Duo 2.2, 2gb ram, ATi X2900XT
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: pad performansi iz nekog razloga
« Odgovori #1 : 06. Listopad, 2008., 10:37 »
Za stalkera se ne cudim kaj ti brejka, jer je u rangu crysisa po (ne)optmiziranosti. Si probao sa drugim driverima? Kak mislis da ti padnu perfomanse, ono tipa sa 50 fpsa na 20, ili bas ono na 1 ili 0 fps-a da je slideshow? Koje postavke koristis? AA i AF full sa V-Syncom? Pregledaj si komp da nebi imal kakvih virusa i takvih smeca.

Re: pad performansi iz nekog razloga
« Odgovori #2 : 06. Listopad, 2008., 12:59 »
pa ono, krizis mi je klizio sa 30fpsa sve na mediumu plus aax2 il tak neš. A mislim Area 51. daj ajde.

ne mislim slideshow već jednostavno manje neg prije. osjeti se usporavanje kad se prije nije, kratko i jasno  :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: pad performansi iz nekog razloga
« Odgovori #3 : 06. Listopad, 2008., 13:05 »
Makni AA u krajzizu, jer to stopa fps abnormalno. Kaj se tice Area 51, ne bih znao, ali moguce da je do igre. Si probao novije drivere stavit?

Re: pad performansi iz nekog razloga
« Odgovori #4 : 06. Listopad, 2008., 13:13 »
pa kažem ti da mi je to dobro radilo prije. Jesam, skinuo sam najnovije drivere, nema promjene. Area 51 je inače igra stara 3 godine.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9