HCL.HR

PC bude toliko spor da je nemoguce browsati po internetu

  • 8 Odgovora
  • 5196 Hitova
Znaci ovako, prije jedno pola godine mi je sve bilo u redu. Mogao sam otvoriti 10 videa, i staviti pauzu i nisam imao nikakvih problema, ping mi je bio uvijek mali i mogao sam browsati internetom perfektno bez ikakvih laggova. Unazad pola godine otprilike su se stvari promjenile. Konfiguraciju kompjutera nisam mjenjao, sve je ostalo isto. Sada cim otvorim jedan video koji je dugacak, ili 2 videa, kompjuter mi se toliko uspori da nemogu nista radit doslovno (google chrome mi se uspori, desktop i sve ostale stvari nevezane za google chrome rade fluidno). Google chrome bude toliko spot odjednom, bez ikakvog razloga. Cim zatvorim taj tab gdje je video, istog trena se vrati stanje na normalu. Virusa nemam, imam win 10, 64 bit. Sa pjesmam nemam nikakvih problema. Internet imam realtivno dobar. 8 mb/s download speed, 1.5 mb/s upload
Moja konfiguracija: graficka 2gb
procesor 3.2 ghz 8 core
8 gb rama

Ako netko zna u cemu bio mogao biti problem, neka pomogne :=
Hvala unaprijed.
« Zadnja izmjena: 15. Svibanj, 2016., 16:38 Smokus »

Odg: PC bude toliko spor da je nemogu browsati po internetu
« Odgovori #1 : 12. Svibanj, 2016., 13:16 »
Probaj neki drugi browser (mozzila,opera), je da je vjerovatno  nevezano s problemom ali kad si priša na win 10

Odg: PC bude toliko spor da je nemogu browsati po internetu
« Odgovori #2 : 12. Svibanj, 2016., 13:29 »
Chrome je jedino sto volim. Na win 10 sam presao cim je izasao. I tada mi je sve radilo normalno, i nakon 2. puta kada sam reinstalirao win 10 mi je pocelo to se desavati otprilike

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: PC bude toliko spor da je nemogu browsati po internetu
« Odgovori #3 : 12. Svibanj, 2016., 13:45 »
Obavi neke standardne stvari - skeniraj malwarebytesom, očisti registry (ccleaner recimo), provjeri hdd sa hd tune (error scan, health). Ako se rad o yt videjima na yt u opcijama probaj html5 umjesto flash playera i obrnuto

Odg: PC bude toliko spor da je nemogu browsati po internetu
« Odgovori #4 : 12. Svibanj, 2016., 15:02 »
Sve sam od tog navedenog napravio i nista nije pomoglo niti je ikakav tip virusa pronaden :(

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: PC bude toliko spor da je nemogu browsati po internetu
« Odgovori #5 : 12. Svibanj, 2016., 17:28 »
Tako ti je i sa drugim browserima?
Jesi updejtao flash player?

Odg: PC bude toliko spor da je nemogu browsati po internetu
« Odgovori #6 : 12. Svibanj, 2016., 19:26 »
Neznam jel tako sa drugim browsera, ali ne zelim nikoji drugi osim Google Chromea. Sve mi je updatano kako treba, svi driveri, pa cak i flash player.
Prije je sve na Google Chromu funkcioniralo kako treba

Odg: PC bude toliko spor da je nemogu browsati po internetu
« Odgovori #7 : 13. Svibanj, 2016., 12:40 »
a pajdo zelio ne zelio poanta je isprobat da otklonis sumnju na nesto, korak po kora, ako i mozzila i opera il safari to rade onda je druga kategorija problema al ides eliminacijom. i meni je drag al imam uvjek rezervu ako vrisne
to razum grmi u svom gnjevu

Odg: PC bude toliko spor da je nemogu browsati po internetu
« Odgovori #8 : 13. Svibanj, 2016., 18:02 »
Isprbao sam eto, i tamo mi je tako, sporo

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9