HCL.HR

PC ili Laptop

  • 8 Odgovora
  • 3117 Hitova
PC ili Laptop
« : 06. Svibanj, 2014., 19:13 »
Zanjima me ako se isplati kupovati PC u 8 rezredu Osnovne Škole ili laptop,jer želim kupiti novo?

*

Falak

  • *
  • 65
  • Sup brah.
Odg: PC ili Laptop
« Odgovori #1 : 06. Svibanj, 2014., 19:17 »
PC normala


-... .-. .- ...- ---  /  -....- .-.-.- -....-

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PC ili Laptop
« Odgovori #2 : 06. Svibanj, 2014., 19:18 »
PC.

Laptopi su za ozbiljne ljude.

Plus, gaming na laptopu - hehe, ne.

Odg: PC ili Laptop
« Odgovori #3 : 07. Svibanj, 2014., 07:22 »
PC narafno :D

a može se  i igrat na laptopu, al negdje iznad 10K hahaah
in principio erat Verbum et Verbum erat apud Deum et Deus erat Verbum

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: PC ili Laptop
« Odgovori #4 : 07. Svibanj, 2014., 07:35 »
Ovisi samo o tebi,ako mislis igrati neke slabo zahtjevne igre i koristiti PC većinom za surfanje,gledanje videa i slusanje glazbe laptop nije los izbor,a ukoliko mislis igrati zahtjevne igre,izrađivati videa i raditi 3D modeliranje desktop PC treba biti tvoj izbor...Imaj na umu da ako nades neki laptop dobrih specifikacija i zapne ti za oko,i pogledas ono sve igre rade na njemu,pogledaj kakve su mu temperature tijekom igranja jer meni frend ima solidan laptop i zagrije mu se do 95°C kad igra CS 1.6...
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: PC ili Laptop
« Odgovori #5 : 07. Svibanj, 2014., 08:03 »
Ako si u osnovnoj školi laptop ti ne treba jer realno ne ideš nigdje iz kuće osim na nogomet ili nešto nezz
Za istu cijenu laptopa možeš dobiti 2x bolji kompjuter, čisto zato što u laptopu sve komponente moraju biti manje i lakše, odnosno skuplje

Zato PC

*

Falak

  • *
  • 65
  • Sup brah.
Odg: PC ili Laptop
« Odgovori #6 : 07. Svibanj, 2014., 11:02 »
A i lakše se svaki kvar popravi ako ti ode neki dio :)


-... .-. .- ...- ---  /  -....- .-.-.- -....-

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: PC ili Laptop
« Odgovori #7 : 07. Svibanj, 2014., 12:45 »
Slažem se sa svime napisanim. Ako te zanimaju igre (a poprilično sam siguran da te zanimaju) u stolnom pc dobiješ mnogo jače komponente (dijelove) za istu lovu. Samo nemoj da ti roditelji uzimaju gotove (već složene konfiguracije) jer su u pravilu preslabe za tu cijenu i sa dosta loših komponenata (npr. kriminalna napajanja). Puno jače dobiješ kad sam biraš komponente koje ti mnogi shopovi besplatno slože.

Odg: PC ili Laptop
« Odgovori #8 : 07. Svibanj, 2014., 13:07 »
Uzmi laptop jedino ako zelis da ga nosis negdje za sobom, da surfujes po netu, i kad zelis da pricas sa nekim na skype odlicna je ona prednja kamerica, i za tako te stvari. Ali odabir je naravno, PC

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9