HCL.HR

Pitanja u vezi integriranih grafičkih kartica

  • 10 Odgovora
  • 8407 Hitova
*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Pitanja u vezi integriranih grafičkih kartica
« : 24. Studeni, 2013., 15:33 »
Mene zanima,pošto imam integriranu grafičku karticu,postoji li šansa da integrirana grafička radi isto kao i normalna? :solidus:
Unaprijed hvala.  :thumbs:
EDIT:Mislio sam,može li raditi isto kao normalna,što se tiče performansa u igri.
« Zadnja izmjena: 24. Studeni, 2013., 15:40 manjamax »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Pitanja u vezi integriranih grafičkih kartica
« Odgovori #1 : 24. Studeni, 2013., 15:37 »
:wildboy:

u smislu DOVOĐENJA SLIKE NA MONITOR, da, radi isto kao i > normalna <

nema na čemu :thumbs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Pitanja u vezi integriranih grafičkih kartica
« Odgovori #2 : 24. Studeni, 2013., 15:40 »
Popravio sam gore malo,ali svejedno hvala.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Pitanja u vezi integriranih grafičkih kartica
« Odgovori #3 : 24. Studeni, 2013., 15:50 »
koju integriranu imaš

koje igre igraš

ako ti štekaju igre sada, ne ne možeš magijom narediti integriranoj kartici da radi brže xDDDDD


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Pitanja u vezi integriranih grafičkih kartica
« Odgovori #4 : 24. Studeni, 2013., 15:58 »
AMD Radeon 7540D
Sve nove.
Nemoj jebat.Mislio sam da se u BIOS-u malo overclocka ili nešto.Hvala ti na ovim sarkastičnim odgovorima.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Pitanja u vezi integriranih grafičkih kartica
« Odgovori #5 : 24. Studeni, 2013., 16:00 »
Koliko god sarkasticni bili ima covjek pravo.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Pitanja u vezi integriranih grafičkih kartica
« Odgovori #6 : 24. Studeni, 2013., 16:12 »
nije vrijedno overclockinga po meni, igraj što se da igrati, mislim da bi trebao moći u biosu dodijeliti više RAM-a grafičkoj, pregledaj malo (naravno da nisi napisao ostatak specifikacija, sve se mora reći xD)

al ono, 720p i low-mid detalji i možeš prolly sve igrati bez beda, i ja sam sad na hd 4000, može se fino igrati

ako želiš bolje, kupi grafičku lol



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Pitanja u vezi integriranih grafičkih kartica
« Odgovori #7 : 24. Studeni, 2013., 18:00 »
Evo ostalo:
CPU:AMD A6 5400K
RAM:8 GB
MOB:ASROCK FM2A75 Pro 4

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Pitanja u vezi integriranih grafičkih kartica
« Odgovori #8 : 24. Studeni, 2013., 19:03 »
I ja sam na laptop HD4000 konfiguraciji s i3jem (2.4ghz) trenutno, i iznenadilo me koliko dobro funkcioniraju trenutne integrirane grafičke za casual igranje na nižim rezolucijama (720p) i osrednjim detaljima. Igre starije par godina se komotno može na višim detaljima igrati. Tvoj integrirani Radeon je mrvu jači od HD4000 čak.

 Igraj što se da igrati, kao što drag reče, nećeš overclockingom dobiti nešto bitno.

Inače, što se integriranih u ovo doba tiče - s HDom 3000 nadalje Intel je pozitivan trend pokrenuo, nisu to uopće više smećarske grafičke za outputati sliku na monitor i NIŠTA više. Za uredski rad i pokoju igru tu i tamo, uštediš si trošak zasebne grafičke.

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Pitanja u vezi integriranih grafičkih kartica
« Odgovori #9 : 24. Studeni, 2013., 21:06 »
@Glitch Hvala.
@Dragster Kako tebi idu novije igre na tvom PC-u?Npr.Assassin's Creed 4 ili nešto što ti igraš.

Odg: Pitanja u vezi integriranih grafičkih kartica
« Odgovori #10 : 25. Studeni, 2013., 21:36 »
manjamx

Kao prvo ovakva tema ni pitanje nemaju smisla, sve si mogao saznati sa par klikova pomocu Google-a. Druga stvar nisu sve integrirane iste jacine, nit svako ima istu konfiguraciju niti istu rezoluciju st i na kraju krajeva utjece na performanse graficke.

Shvati vise da si kupio integrusu koja je ekvivalent kartici od cca 300 kn i ne ocekuj cuda te ili kupi kak spada gpu ili ako imas problema s postojecom konfiguracijom postaj u vec svoju otvorenu temu iako ti je vec sve receno.

Ako nesto nije jasno imas privatne poruke. Lokot :kava:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9