HCL.HR

Pokvareni audio ulaz

  • 5 Odgovora
  • 10679 Hitova
Pokvareni audio ulaz
« : 19. Lipanj, 2017., 12:04 »
Pozdrav, naime koristim slusalice te su stalno ukljucene iza kucista, gde imaju tri rupe, jedna za mikorofon jedna za zvuk i treca za jos nesto, i uvek sam imao problema sa tim srednjim ulazom za slusanje, kada sam imao stare slusalice jos tada sam imao probleme da moram pola sata prćkati da prorade, kada sam sada kupio nove slusalice radilo je dva dana i sada ulaz puno slabije reagira, slusalice rade samo ako se kabal pomeri u desnu stranu i drzi u tome polozaju, tek onda prepozna, cim se vrati u prirodni polozaj ne reagira, pokusao sam lepiti sa trakom i naterati da kabal stoji prema desno ali to privremeno pomogne i opet ne radi, svaka pomoc bi dobro dosla, hvala unapred

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Pokvareni audio ulaz
« Odgovori #1 : 19. Lipanj, 2017., 12:19 »
Kupi eksternu USB audio karticu. Ili spoji na prednji audio ulaz.

Odg: Pokvareni audio ulaz
« Odgovori #2 : 19. Lipanj, 2017., 12:36 »
Prednji audio ulaz mi isto ne radi
Verovatno cu kupiti tu karticu, jel ona menja zvuk ili sluzi samo kao konventer ulaza

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Pokvareni audio ulaz
« Odgovori #3 : 19. Lipanj, 2017., 12:40 »
Ovisno što kupiš. Nije isto je li kartica za 50kn ili za 500kn. Imaš ti i 7.1 USB kartice...


Pa jel ti u BIOSu omogućen prednji ulaz za audio? Isto tako je li uopće spojen prednji audio na matičnu? Teško mi je povjerovat ni da prednji ne radi.
Jer onda postoji nekoliko opcija:
1) Sve si živo strgao jer ni iza ni naprijed ti jackovi ne primaju (šalju) signal
2) Matična će ti krepat jer joj otkazuju neki dijelovi




Odg: Pokvareni audio ulaz
« Odgovori #4 : 19. Lipanj, 2017., 13:03 »
U BIOSu na front panel mi pise auto, i ne radi
1) ja skoro nikada nisam ni otvarao kuciste niti sam ista cackao po njemu posto sam smotan i sjebo bi nesto verovatno, kad ga trebam procistiti odnesem kod komsije koji produva sa kompresorom
2) moguce da ce krepati, sve ima svoj rok trajanja
I ti prednji ulazi ne rade vec skoro dve godine, samo je odjednom nestalo zvuka, moguce da se odspojilo

*

10RV

  • *
  • 110
Odg: Pokvareni audio ulaz
« Odgovori #5 : 20. Lipanj, 2017., 11:49 »
a) komsija je ujebo s kompresorom
b) maticna je smece
c) portovi se pokidaju i ako je b) i s njima se ne rukuje njezno i polako nego se ustekava i prestekava, pas nagazi, baba nagazi, komsija nagazi

kupi usb zvucnu (cca 50kn) i spoji slusalice preko nje.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9