HCL.HR

Pomoc oko graficke (GTX 750 Ti)

  • 4 Odgovora
  • 2263 Hitova
*

Arctioss

  • n00b
  • 2
  • Jer ti si dama, a ja gospodin. =)
Pomoc oko graficke (GTX 750 Ti)
« : 20. Srpanj, 2015., 19:59 »
Kao prvo pozdrav svima (inace nov sam na forumu) :mrgreen:  Ovako imam sl. konfiguraciju :   
CPU: Intel Core i7 2600 @ 3.40Ghz
GPU: Radeon HD 5500 Series (Gigabyte) GDDR5 1024MB
RAM: 8GB Dual-Channel DDR3
Motherboard: PEGATRON CORPORATION 2AB6
PSU: SL-500A (500W)

Graficka je vec ostarela, pa sam odlucio uzeti bolju. Zbog male potrosnje uzeo sam Gigabyte - Geforce GTX 750 Ti (2048MB).  Uz graficku sam dobio sam 6 Pin Molex Connector koji mi je bio potreban, sve sam prikljucio i proveravao par puta. Medjutim, problem se pojavio prilikom paljenja, pojavio mi se onaj HP screen i ne pruza mi nikakvu funkciju da upalim bios ili bilo sta i zamrzne se slika. Moje misljenje je definitivno promena napajanja, ali imam sumnju i u maticnoj ploci. Bio bih vam zahvalan, ako bi ste izjasnili svoje misljenje. Pozdrav :thumbs:
 
ℙøẕ∂ґ@ṽ :ℙ

Odg: Pomoc oko graficke (GTX 750 Ti)
« Odgovori #1 : 20. Srpanj, 2015., 20:02 »
Nema druge nego da probas s drugim napajanjem, a i bilo bi preporucljivo da si zamijenis napajanje jer Inter Tech stvarno nema sta raditi u blizini i7-ice.

Neno678

Ne mora nuzno biti napajanje jer moze podnijeti ovakvu kombinaciju, ali je najlakse za probati. Moguce je da je i do mbo te da recimo treba update biosa no za pocetak s jacim/kvalitetnijem napajanjem je najlakse probati da se eliminira sto tocno ne valja.
« Zadnja izmjena: 20. Srpanj, 2015., 20:14 mrmuscolo »

Odg: Pomoc oko graficke (GTX 750 Ti)
« Odgovori #2 : 20. Srpanj, 2015., 20:04 »
Kao prvo pozdrav svima (inace nov sam na forumu) :mrgreen:  Ovako imam sl. konfiguraciju :   
CPU: Intel Core i7 2600 @ 3.40Ghz
GPU: Radeon HD 5500 Series (Gigabyte) GDDR5 1024MB
RAM: 8GB Dual-Channel DDR3
Motherboard: PEGATRON CORPORATION 2AB6
PSU: SL-500A (500W)

Graficka je vec ostarela, pa sam odlucio uzeti bolju. Zbog male potrosnje uzeo sam Gigabyte - Geforce GTX 750 Ti (2048MB).  Uz graficku sam dobio sam 6 Pin Molex Connector koji mi je bio potreban, sve sam prikljucio i proveravao par puta. Medjutim, problem se pojavio prilikom paljenja, pojavio mi se onaj HP screen i ne pruza mi nikakvu funkciju da upalim bios ili bilo sta i zamrzne se slika. Moje misljenje je definitivno promena napajanja, ali imam sumnju i u maticnoj ploci. Bio bih vam zahvalan, ako bi ste izjasnili svoje misljenje. Pozdrav :thumbs:



Slazem se sa mod-om. Napajanje je malo pre slabo za taku konfu. Mislim da ti je maticna uredu :)

*

Arctioss

  • n00b
  • 2
  • Jer ti si dama, a ja gospodin. =)
Odg: Pomoc oko graficke (GTX 750 Ti)
« Odgovori #3 : 20. Srpanj, 2015., 20:52 »
Hvala momci na brzom odgovoru =D> Samo me zanima koje napajanje bi bilo prikladno za moju konfiguraciju.
P.S. Po mom nekom principu, neko modularno do 600W bi bilo i vise nego dovoljno ;)
« Zadnja izmjena: 21. Srpanj, 2015., 09:59 Arctioss »
ℙøẕ∂ґ@ṽ :ℙ

Odg: Pomoc oko graficke (GTX 750 Ti)
« Odgovori #4 : 20. Srpanj, 2015., 20:55 »
Za pocetak posudi od nekog bolje napajanje. Nemoj odmah kupovati dok nisi siguran sto tocno ne stima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9