HCL.HR

Pomoć oko sklapanja komponenata za laptop

  • 4 Odgovora
  • 3101 Hitova
Pomoć oko sklapanja komponenata za laptop
« : 01. Listopad, 2012., 15:15 »
Imam stari laptop (Toshiba satelite L30-134) iliti (http://toshiba-max.com.ua/i/200808041547170.jpg) i zanima me da li se isplati ugrađivati u njega posebno nove komponente ili ne? ciljam na novu matičnu (s integriranom grafikom), proc i rame (jerbo sa nedavno zamijeio hard)?!
laptop je sasvim solidan i očuvan samo što je konfiguracija bila dobra prije 5 godina :P
zanima me kao što sam rekao da li se to isplati ili ne, te koja bi cijena bila otprilike za neku "normalnu" konfiguraciju.

Pozdrav!

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Pomoć oko sklapanja komponenata za laptop
« Odgovori #1 : 01. Listopad, 2012., 16:40 »
a kako to misliš u njega ugraditi nove komponente ako se smije znat, hoćeš li odvarivati grafičku ili...  :bonk:

Odg: Pomoć oko sklapanja komponenata za laptop
« Odgovori #2 : 01. Listopad, 2012., 17:10 »
Rastavio sam ga cijelog, dakle sve sam povadio. Znaci treba mi komplet maticna s procom i rami novi. a graficka integrirana naravno. nadam se da sad kužiš :D
zanima me da li za ovaj laptop proizvode nove maticne (da je isti oblik i ta *ranja) :)

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Pomoć oko sklapanja komponenata za laptop
« Odgovori #3 : 01. Listopad, 2012., 17:24 »
teško da ćeš to naći, eventualno od istog proizvođača i iste serije laptopa, ali nešto čisto sumnjam da ćeš pronaći nešto novije, laptopi nikad nisu bili za nadogradnju, eventualno tvrdi disk i ram, ali matičnu definitivno ne

Odg: Pomoć oko sklapanja komponenata za laptop
« Odgovori #4 : 01. Listopad, 2012., 18:24 »
Ok, hvala.  ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9