HCL.HR

Pomoc pri odabiru procesora.

  • 5 Odgovora
  • 1829 Hitova
Pomoc pri odabiru procesora.
« : 14. Studeni, 2014., 20:24 »
Pozdrav u planu mi je uzeti novi procesor. Nisam mogao naci sigurne podatke maticne ali sam u papirima od maticne procitao da se radi o MCP6P M2+.. Ako bi mi netko mogao preporucit neki proc. vjerojatno polovni ali moze i novi u ducanima ako e cijena do 500kn... Kad bih uzeo taj procesor dali bi napajanje od 255W bilo dovoljno i dali bi trebao neki bolji hladnjak od sadasnjeg..

Odg: Pomoc pri odabiru procesora.
« Odgovori #1 : 14. Studeni, 2014., 20:52 »
Zar se nisi već bio javio u temu "Pomoć pri slaganju konfiguracija", gdje smo ti već dali prijedlog da za svoju konfiguraciju napraviš upgrade rama i grafičke? Ne znam zašto sad procesor želiš mijenati.

Odg: Pomoc pri odabiru procesora.
« Odgovori #2 : 14. Studeni, 2014., 20:53 »
Zato sto sam vec nabavio graficku i RAM samo mi jos treba procesor..

Odg: Pomoc pri odabiru procesora.
« Odgovori #3 : 14. Studeni, 2014., 21:32 »
Ok. Onda ovako nešto. S tim da ćeš morati napraviti update BIOS-a. Ako si uzeo grafičku koju smo ti rekli, znači 5670 i ako uzmeš ovaj procesor onda ti je tu negdje s napajanjem, tj radit će ako se radi o nekom kvalitetnom napajanju, inače gledaj neko novo tipa ovog.

Odg: Pomoc pri odabiru procesora.
« Odgovori #4 : 15. Studeni, 2014., 10:06 »
Jel nije to malo prevelika cijena za taj procesor?

Odg: Pomoc pri odabiru procesora.
« Odgovori #5 : 15. Studeni, 2014., 10:38 »
Pa ono i nije baš previše, mada bi moglo i malo manje. S druge strane procesor je nov i ima garanciju. Također može pogledati i jeftiniju soluciju. klik.
« Zadnja izmjena: 15. Studeni, 2014., 10:40 peacewalker93 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9