HCL.HR

Pomoc, problem sa Headsetom i mikrofonom.

  • 7 Odgovora
  • 3124 Hitova
*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Pomoc, problem sa Headsetom i mikrofonom.
« : 27. Travanj, 2012., 14:03 »
Evo imam ove sluske vec negdje cca 4 mjeseca, i sve je bilo u redu s njima, i sad odjednom pricam na skypeu (nakon JAAAKO dugo vremena) i dissconectam se na sekundu, i kad sam se reconnectao odjednom su sluske pocele krciti, ono JAKO, a mic ne radi... znam znam, odi kod frenda pa dofuraj sluske i isprobaj, medjutim ja imam dvoje slusalica, jedne nemaju mic, pa sam pokusao ukljuciti sluske no.2 i mic od sluski no.1 i radile su, ali kao da netko mi netko puse zrak kraj lijevog uha... na sluskama no.1 od kojih je mic se cuje jako gadno, cak nista samo nekakav zvuk ispuhavanja balona (  :bonk: )... kad istekam mic i ukljucim sluske sve se cuje normalno... HELP PLEASE!!!  :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:
« Zadnja izmjena: 30. Travanj, 2012., 09:35 PhSxX! »
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: help, sluske crap outale :S
« Odgovori #1 : 29. Travanj, 2012., 18:13 »
Nitko? Cak ni savjet?  :wildboy:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: help, sluske crap outale :S
« Odgovori #2 : 29. Travanj, 2012., 19:25 »
Možda bi netko odvojio vrijeme za čitanje tvog posta da si se potrudio složiti par smislenih rečenica i neki normalni naslov. NHF
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: help, sluske crap outale :S
« Odgovori #3 : 30. Travanj, 2012., 09:34 »
pa sto fali descriptionu? Kad prikljucim mic sluske kao da krepaju... krci (KRČI) a mic ne radi...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: help, sluske crap outale :S
« Odgovori #4 : 30. Travanj, 2012., 09:35 »
pa krepale su kralju? nemaš neki mobitel ili bilo šta sa 3.5 priključkom pa da probaš?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Pomoc, problem sa Headsetom i mikrofonom.
« Odgovori #5 : 30. Travanj, 2012., 09:38 »
Uhhh nope. Pa dobro, ajde pitao sam... ali kad sto sam napisao, slusalice rade normalno, ali tek kad ukljucim mikrofon pocnu se cudno ponasati, tj. krcati i tako...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Pomoc, problem sa Headsetom i mikrofonom.
« Odgovori #6 : 30. Travanj, 2012., 09:45 »
tek sam sad pročitao prvi post.  :hiha: nečitljivo je  :wildboy:

mikrofon za skype možeš nabaviti za 15 kn. prikopčaj sluške i drugi mic pa vidi, ako radi, mikrofon od headseta je kržljav, ako ne radi, ja bih prozujao po device manageru i audio deviceovima


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Pomoc, problem sa Headsetom i mikrofonom.
« Odgovori #7 : 30. Travanj, 2012., 15:14 »
a hvala na pomoci, ali shvatio sam u cemu je problem... iza su se portovi spojili... tj. crveni sa zelenim, nazalost, to je jedini koji imam za sluske i mic... nista, nosit cu da tamo gdje sam kupio sa garancijom jer jos nije ni otvaran i sve vrijedi, pa nek fixaju... goddamnit najlosiji dan u povijesti (danas sam skoro osvojio homefront na nagradnoj igri, ja sam bio broj 3 a on broj 2 [od njih 700+] i dobio je...)... sorryte ljudi za ovaj mali offtopic dio, just wanted to share my pain  :wildboy: :wildboy: :wildboy:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9