HCL.HR

Preporuka printera do 1000 kn (1200 kn)

  • 3 Odgovora
  • 13852 Hitova
Preporuka printera do 1000 kn (1200 kn)
« : 09. Srpanj, 2017., 16:07 »
Poštovanje.

Ne znam gdje bih traži odgovor na svoje pitanje, pa evo otvaram novu temu, ako već postoji tema za ovakve upite, bio bih
zahvalan da me se uputi u pravu temu.

Može prepopruka multifunkcijskog printera do 1000 kn, a da ima jeftine zamjenske boje koje mogu kupiti npr. na Ebayu, Casekingu i sl.
Mora imat wifi i obostrano printanje, ako treba, mogu se razvući do 1200 kn.

Hvala svima na pomoći i informacijama.

 :piva:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporuka printera do 1000 kn (1200 kn)
« Odgovori #1 : 09. Srpanj, 2017., 16:16 »
Pogledaj malo Brother seriju printera. POgotovo ako tražiš novi printer. Većina proizvođača ti poništavaju garanciju čim staviš zamjenski toner/tintu u uređaj... To ti većina ljudi ne zna.
Znači ukoliko uzmeš recimo HP, Canon, itd i staviš zamjensku boju - ode garancija i ako bude kvar - plaćaš popravak sam ili ga bacaš u smeće.
Brother pak s nekim modelima printera dopušta politiku zamjenskih tinti i ne gubiš garanciju. A i jako su dobri, mi ih imamo u uredu.

Odg: Preporuka printera do 1000 kn (1200 kn)
« Odgovori #2 : 09. Srpanj, 2017., 18:21 »
Pogledaj malo Brother seriju printera.

Znaš možda model koji točno da gledam.  :piva:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporuka printera do 1000 kn (1200 kn)
« Odgovori #3 : 09. Srpanj, 2017., 18:40 »
Nama je ovaj brutalan, ako ga možeš naći jeftinije = super. Jedino ovo je c/b jedinica...


Imaju i recimo A3 printer koji sam postavio u jednom vrtiću, al doslovno guta boju. Za tu lovu ti je teško naći nešto kvalitetno, što udovoljava svim tvojim zahtjevima (pogotovo mislim na obostrano printanje).
A kažem i da nađeš neki novi i gurneš u njega zamjensku boju - ode garancija. Danas su ti sve boje ćipirane i odmah registriraju u sustavu da je bila zamjenska boja unutra.
Onda radije traži nešto polovno kad garanciju ionako nećeš imati...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9