HCL.HR

Problem s Monitorom

  • 2 Odgovora
  • 2199 Hitova
Problem s Monitorom
« : 16. Studeni, 2011., 15:19 »
Ovako ljudi imam jedan veliki problem. Naime prije nekih 2 tjedan monitor mi je počeo blinkat, prvi put je blinkao 15 minuta i onda je prestao drugi dan malo više i tako sam došao do danas kad mu je trebalo 7 sati da prestane. Taj simptom igleda ovako nekako : blinkne mi sliku desktopa i onda se zacrni na 3 sekunde onda opet blinke sliku desktopa pa se opet zacrni i tako dalje. Tražio sam moguće uzroke problema na internetu no bez prevelikog uspjeha najbliže što sam našao je ovu stranicu na kojoj je opisan problem najslican mom   http://normsweb.com/tektips/sam206bw.shtml#psu  ovaj dio "LED Flashing, Screen Blinking, but wont start up"

Zanima sad ako netko zna, je li problem u monitoru ? i ako je monitor sjeban dal se to uopce isplati popravljat, a ako je problem u računalu što bi to moglo bit ?
Računalo inače radi bez problema baš sam prije par dana instaliro Skyrim i igrao ga tako da želim da se ovaj problem što prije riješi  :D
Monitor je inače neki Samsung  plug and play

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Problem s Monitorom
« Odgovori #1 : 16. Studeni, 2011., 16:17 »
Ako možeš, probaj monitor na drugom kompu ili laptopu.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Problem s Monitorom
« Odgovori #2 : 24. Veljača, 2012., 17:58 »
pozz....evo ja se javljam sa problemom na monitoru tj LCD tv-u......naime igram preko toga i sve u redu al neke mi igre jednostavno kao da ne prihvaca..:D......znaci pojavi se plava slika od tv-a i kaze "Izvan dometa"!......sto da ucinim???

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9