HCL.HR

Problem sa grafickom

  • 17 Odgovora
  • 6499 Hitova
Problem sa grafickom
« : 19. Siječanj, 2015., 05:27 »
Imam problem sa grafickom radi se o gigabyte r9 280 3gb. Neke pute dok sam na netu ili igram nes mi baci ko neke kockice po ekranu ili crne crte.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Problem sa grafickom
« Odgovori #1 : 19. Siječanj, 2015., 07:06 »
Imas li garanciju? Ako imas idi odmah i trazi novu ili popravak jer ti graficki cip polagano umire...
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Problem sa grafickom
« Odgovori #2 : 19. Siječanj, 2015., 12:46 »
Graficka ima 2 mijeseca i vec umire :wildboy: pa kuda ide ovaj svijet

Odg: Problem sa grafickom
« Odgovori #3 : 19. Siječanj, 2015., 13:30 »
Graficka ima 2 mijeseca i vec umire :wildboy: pa kuda ide ovaj svijet
Nista cudno, kupis novi mercedes rikne za mjesec dana. To su ti jednostavno tvornicki falšovi tako da, ne brini ako imas garanciju najbolje odnesi da ti daju novu :)

Odg: Problem sa grafickom
« Odgovori #4 : 19. Siječanj, 2015., 19:57 »
Svida mi se tvoja usporedba! Ugl hvala na pomoci izleda da cu morat bit bez kompa koji tijedan

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Problem sa grafickom
« Odgovori #5 : 23. Siječanj, 2015., 10:24 »
Ma dobijes novu za par dana,a ovo sta govoris kako je brzo krepala,dogodi se..Nekad se dogodi da kupis pokvarenu stvar ili slomljenu al eto sreca pa postoji garancija :D
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Problem sa grafickom
« Odgovori #6 : 22. Veljača, 2015., 20:53 »
Molim za pomoć, radi se o istoj grafičkoj kartici koja je stara tjedan dana I dešavaju mi se slične stvari. Kada uđem u igru pojavi se crni ekran i sve zašteka,  ili se pojave okomite roze crte i opet sve zašteka. Temperatura grafičke je 35c na desktopu i 60, 61 u igri (tako je bila dok sam mogao igrati)
Evo konfiguracije:
Fx6300
gigabyte r9 280 3gb
Gigabyte 970a-ds3p
ddr3 2x4gb hyperx 1866
napajanje xilence 580w

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Problem sa grafickom
« Odgovori #7 : 22. Veljača, 2015., 23:17 »
Možeš probati neke druge drivere, ali ako i dalje baca artefakte - reklamiraj. Dogodi se da komponenta out of the box ne valja ili bude DOA (dead/defective on arrival)
« Zadnja izmjena: 22. Veljača, 2015., 23:22 Andrash »

Odg: Problem sa grafickom
« Odgovori #8 : 22. Veljača, 2015., 23:35 »
Pokušao sam i druge drivere i nista. Napravio furmark test - sve u redu. Radila je do danas odlično. Zvuk postoji u pozadini, ali ekran je crn ili ima crte. Osim grafičke drugo nista ne može biti krivo?

Odg: Problem sa grafickom
« Odgovori #9 : 23. Veljača, 2015., 09:44 »
mozda PCIe na maticnoj? ne znam zas bi rikavela bila. il si baksuz totalni pa ste naletili na seriju losu. probaj je strpat u neciji drugi komp. ak sere trazi novu, ak ne pogledaj svoju maticnu
in principio erat Verbum et Verbum erat apud Deum et Deus erat Verbum

Odg: Problem sa grafickom
« Odgovori #10 : 23. Veljača, 2015., 09:49 »
mozda PCIe na maticnoj? ne znam zas bi rikavela bila. il si baksuz totalni pa ste naletili na seriju losu. probaj je strpat u neciji drugi komp. ak sere trazi novu, ak ne pogledaj svoju maticnu

I maticna je nova. Nemam gdje probati...

Odg: Problem sa grafickom
« Odgovori #11 : 23. Veljača, 2015., 09:53 »
Nema veze sta je nova, mozda je i ona u banani.. malo vjerovatno al opet.. a najlakse ti je onda odnjet ga di si ga kupio, ak imas garanciju, ak ne odnesi ga u neki servis na dijagnostiku, pol sata posla ti naplati (ovisi od 30-60 kn nebi trebalo bit vise)
in principio erat Verbum et Verbum erat apud Deum et Deus erat Verbum

Odg: Problem sa grafickom
« Odgovori #12 : 23. Veljača, 2015., 10:26 »
Evo stavio sam staru grafičku i radi sve kako treba. Onda je očito grafička problem.

Odg: Problem sa grafickom
« Odgovori #13 : 23. Veljača, 2015., 13:33 »
Najvjerojatnije je do graficke, no taj Xilence nije bas prikladan za nju pa provjeri jos s drugim jacim napajanjem ako si u mogucnosti.

Odg: Problem sa grafickom
« Odgovori #14 : 23. Veljača, 2015., 13:59 »
Najvjerojatnije je do graficke, no taj Xilence nije bas prikladan za nju pa provjeri jos s drugim jacim napajanjem ako si u mogucnosti.

Nemam drugo napajanje. Posto je stara par dana odnio sam je u trgovinu na reklamaciju. 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9