HCL.HR

Problem sa Grafickom i Procesorom

  • 3 Odgovora
  • 14780 Hitova
*

Neco-King

  • n00b
  • 3
Problem sa Grafickom i Procesorom
« : 05. Ožujak, 2017., 21:58 »
Imam procesor FX 6300 i graficku AMD Radeon R7 370 Sapphire dual-x 2gb kao i na ovom videu https://www.youtube.com/watch?v=AFzzjzK_8F0 . Ali ovaj covjek sa istim spcifikiacijama vrti igru na maksimalnim postavkama u 100 FPS... A ja na very low igram u jedna 100 FPS. Zna li neko u cemu bi mogao biti problem ?

Ako sam promasio podforum izvinite nisam upucen gdje da postavim ovakvo pitanje a ovaj podforum mi nekako izgleda prikladno

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Problem sa Grafickom i Procesorom
« Odgovori #1 : 05. Ožujak, 2017., 23:23 »
Koliko ti imaš fps sa istim takvim postavkama, na istoj toj mapi u interijeru?

*

Neco-King

  • n00b
  • 3
Odg: Problem sa Grafickom i Procesorom
« Odgovori #2 : 06. Ožujak, 2017., 00:11 »
Posto te mape na kojoj je momak snimio video nema vise pogledao sam na jednoj "slicnoj" njoj i fps je takodje 100 ali se zna dogodit drop i padne na 30 fpsa. 

Gore sam zaboravio navesti da mi se procesor i graficka griju strasno npr. Gledao neki video na youtube temperatura zna skocit i na 52 stepena a kuler imam onaj sto je dosao uz procesor da kazem i to mozda sta znaci :)

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Problem sa Grafickom i Procesorom
« Odgovori #3 : 06. Ožujak, 2017., 02:18 »
E jbga ako nije ista mapa nije to to. Također i patchevi igre mogu promjeniti stvari...

52C nije kritična temperatura...

No ništa te ne košta sa msi afterburerom + hwinfo (za takt procesora) pogledat ingame takt procesora i gpu dali se drže. Imaš tutoriale za iste kako se podesi monitoring. Također uvijek je dobra ideja promjeniti stock cooler na njima. Ja, kao i mnogi na interentu nikad ni ne predlažemo takve procesore bez drugog coolera
« Zadnja izmjena: 06. Ožujak, 2017., 02:21 andrash »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9