HCL.HR

Problem sa monitorom

  • 8 Odgovora
  • 15849 Hitova
Problem sa monitorom
« : 04. Lipanj, 2016., 22:15 »
Znaci kada igram neke igre zna mi se desavat da mi objekti u igri nestaju pa se vracaju ajmo rec blinkaju i gube texturu imam sliku u prilogu moze se vidjet na gornjoj desnoj kugli ova plava linijica i ovo crno i to stalno blinka i tako na svima samo na skrinu nisam uspio uhvatit sad neznam jel to do monitora ili do graficke... Kazem na nekim igrama nema nikakvih problema


*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Problem sa monitorom
« Odgovori #1 : 04. Lipanj, 2016., 23:51 »
Jel ti se to događa na samo jednoj igri ili više njih? Ako je na jednoj možda su ti driveri loši ili je igra u banani, uglavnom ne sumnjam u hardverski kvar

Probaj druge drivere

Odg: Problem sa monitorom
« Odgovori #2 : 05. Lipanj, 2016., 01:09 »
a kako kad se to desava ima dana kad mise to nepojavljuje... npr dolazi mi na overwatchu i heroes of the storm al na gta v npr nema nista hitmanu takoder ... msm imam prastari monitor star 10 godina od 15 inca planiram sad uzet novi al ako je to do graficke rade bi onda nju promjenio pa da monitor saceka
« Zadnja izmjena: 05. Lipanj, 2016., 01:12 psihopat1988 »

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Problem sa monitorom
« Odgovori #3 : 05. Lipanj, 2016., 01:13 »
Probaj prvo par različitih drivera, nema to veze sa monitorom.

Također koju točno grafičku imaš te kakve su joj temperature tokom opterećenja (gaminga)? To možeš vidjeti sa msi afterburnerom (settings - monitoring - staviš kvačicu na gpu temperature - i dolje kvaćicu na show on screen display
« Zadnja izmjena: 05. Lipanj, 2016., 01:15 andrash »

*

10RV

  • *
  • 110
Odg: Problem sa monitorom
« Odgovori #4 : 05. Lipanj, 2016., 10:53 »
Andrash mislim da on misli na antialiasing. Jako je tesko procijeniti iz staticne slike ali koliko sam shvatio preklapaju se plava kruznica i par piksela crnog?
To je iskljucivo ili do manje rezolucije ili AA pa igra preklapa dva piksela i izgleda kao da treperi. Osobito je izrazeno na jakim kontrastima kao ovo na slici.
Ukljuci AA i digni rezolucija pa provjeri da li se i dalje dogadja.

Odg: Problem sa monitorom
« Odgovori #5 : 05. Lipanj, 2016., 19:03 »
Probat cu drivere promjenit.... Moguce da da je taj AA rezolucija mi je do kraja maximum 1280x768 jako mal monitor probat cu i to smanjit pa cu vidjet

Odg: Problem sa monitorom
« Odgovori #6 : 10. Prosinac, 2016., 08:31 »
Jutro forumaši! pomoć trebam! kupio sam novi monitor 27 inchni i sve je super dela lijepo ogromno sve bla bla međutim kad upalim neku igru na tamnijim bojama primjetim kao neke valove koji se preljevaju..ne vidi se jako ali dovoljno oept da iritira...nebi tako trebalo raditi! Molio bi za pomoć! hvala!

p.s. da to se događa samo u igrama, kada otvorim npr tamni wallpaper ili video na youtubeu sve radi super
« Zadnja izmjena: 10. Prosinac, 2016., 08:33 Gem_mhz »

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Problem sa monitorom
« Odgovori #7 : 10. Prosinac, 2016., 12:16 »
Probaj drugi kebel i drivere

Odg: Problem sa monitorom
« Odgovori #8 : 10. Prosinac, 2016., 15:34 »
Probaj drugi kebel i drivere

javi se kad dodjes u Karlovac imaš pivu po izboru! rješio problem...bila je stvarno stvar kabela...:) puno hvala!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9