HCL.HR

problem sa pregrijavanjem

  • 6 Odgovora
  • 3323 Hitova
problem sa pregrijavanjem
« : 02. Svibanj, 2014., 19:21 »
ovako, kupio sam laptop (acer aspire v5-552g) i primjetio sam da se na dijelu iznad tipkovnice strašno grije, nekad tolko da se možeš opeć. pregledo sam disk i cpu, gpu isto. CPU je na 58 c max a gpu na 51. dali je to previse? jel imao ko ovakih problema?
« Zadnja izmjena: 02. Svibanj, 2014., 19:29 makinamarko »
in principio erat Verbum et Verbum erat apud Deum et Deus erat Verbum

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: problem sa pregrijavanjem
« Odgovori #1 : 03. Svibanj, 2014., 01:14 »
Nije uopće čudno ako igraš igre na njemu. Laptop s vremena na vrijeme moraš održavat, znači očistit prašinu i nekad promjenit termalnu pastu

Odg: problem sa pregrijavanjem
« Odgovori #2 : 03. Svibanj, 2014., 09:42 »
laptop je kupljen prije 2 mjeseca, jucer sam pastu mijenjo, ispuho ga i opet se dize preko 90 stupnjeva
in principio erat Verbum et Verbum erat apud Deum et Deus erat Verbum

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: problem sa pregrijavanjem
« Odgovori #3 : 03. Svibanj, 2014., 10:28 »
Kojom metodom si stavio termalnu pastu? Možda si ju previše stavio ili ti možda cooler nije dobro sjeo?!?

Odg: problem sa pregrijavanjem
« Odgovori #4 : 03. Svibanj, 2014., 13:15 »
skino hladnjak, ocistio čipove, stavio pastu, nisam previse sigurno, nemam ideje zas se tolko grije, opet nije to neko pregrijavanje da ga tjera na restart il slicno al opet
in principio erat Verbum et Verbum erat apud Deum et Deus erat Verbum

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: problem sa pregrijavanjem
« Odgovori #5 : 03. Svibanj, 2014., 16:50 »
U gamingu, pod opterećenjem? Čuj ako je očišćeno i stavljena pasta pravilno, nije pre čudno. Moj intelić u laptopu se pri radu cpu na 100% u movie makeru se do cca 75 C zagrije, za ozbiljnije gaming laptope nije čudno 90-100 C u full loadu. Tako ti je to kod laptopa. Možeš pogledati i sa nekim drugim programom temperature, zna biti i greška. Evo ti za tvoj laptop recenzija, imaš sekciju temperature (greškom 120C im očitano, vjerojatno je manje ali sigurno je visoka temperatura)

http://www.notebookcheck.net/Review-Acer-Aspire-V5-552G-Notebook.108465.0.html
« Zadnja izmjena: 03. Svibanj, 2014., 16:52 Andrash »

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: problem sa pregrijavanjem
« Odgovori #6 : 03. Svibanj, 2014., 16:58 »
Imao sam slican problem sa svojim laptopom i kad bi ga dobro ispuhao bio bi hladan skroz.Probaj si kupiti ono postolje sa ventilatorom,ja ga imam i zna spustit temperature dobro...
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9