HCL.HR

Problem Sa Routerom.

  • 2 Odgovora
  • 1728 Hitova
Problem Sa Routerom.
« : 07. Ožujak, 2013., 17:02 »
Ej zdravo raja...


Jučer sam nabavio novi tablet i pošto sam do sada koristio Wirless PC Karticu da se konektujem na internet odlučio sam do kupim i Router. Međutim router nema nikakvog PPPoE priključka nego samo standardne Ethernet portove. Sad da ne bi trošio dodatni novac zanime me da li neko zna kako da izvedem to da se signal koji dolazi na Wirless karticu širi i preko routera.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Problem Sa Routerom.
« Odgovori #1 : 08. Ožujak, 2013., 07:51 »
Ej zdravo raja...


Jučer sam nabavio novi tablet i pošto sam do sada koristio Wirless PC Karticu da se konektujem na internet odlučio sam do kupim i Router. Međutim router nema nikakvog PPPoE priključka nego samo standardne Ethernet portove. Sad da ne bi trošio dodatni novac zanime me da li neko zna kako da izvedem to da se signal koji dolazi na Wirless karticu širi i preko routera.

Od kud ti dolazi glavni internet?

Čim ti imaš PC Wireless karticu pretpostavljam da ili kradeš od susjeda ili imaš negdje unutar stana/kuće modem.
Zar nije logično da se na istu mrežu, na koju spajaš i komp, spojiš i s tabletom?

Ali inače ti ne može produljivanje Wi-Fi-a funkcionirat s mrezne na modem, samo s modema na modem.

Odg: Problem Sa Routerom.
« Odgovori #2 : 08. Ožujak, 2013., 13:42 »
Imam Antenu kojom hvatam signal. Znači PPPoE ulaz je spojen na karticu koja se nalazi unutar Kompjutera.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9