HCL.HR

Problem sa spajanjem X360 kontrolera na PC

  • 7 Odgovora
  • 3052 Hitova
*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Problem sa spajanjem X360 kontrolera na PC
« : 31. Kolovoz, 2012., 15:51 »
Dakle, ne mogu spojiti bežični kontroler za X360 na PC. Imam i receiver koji je potreban za to, ali kada pokušam spojiti kontroler sa receiverom, ništa se ne događa. Trebala bi biti upaljena samo jedna lampica na kontroleru kao kad je spojen na konzolu, a kod mene su upaljene sve četiri. Ima li itko kakvo rješenje?
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Problem sa spajanjem X360 kontrolera na PC
« Odgovori #1 : 31. Kolovoz, 2012., 21:54 »
bump
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Problem sa spajanjem X360 kontrolera na PC
« Odgovori #2 : 31. Kolovoz, 2012., 22:16 »
Ima li resiver gumbic onaj mali kao na kontroleru?

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Problem sa spajanjem X360 kontrolera na PC
« Odgovori #3 : 01. Rujan, 2012., 01:23 »
http://www.konsolinet.fi/tuotekuvat/x360wirelessgamingreceiver.jpg

Da, znam kako se spaja kontroler sa receiverom, ali kod mene to ne fukncionira, pa sam mislio da netko zna u čemu je problem...
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Problem sa spajanjem X360 kontrolera na PC
« Odgovori #4 : 01. Rujan, 2012., 01:40 »
Jesi probao u isto vrijeme stisnut ta dva gumba?

Odg: Problem sa spajanjem X360 kontrolera na PC
« Odgovori #5 : 01. Rujan, 2012., 03:58 »
Ako nisi već, instaliraj onaj Microsoftov službeni kurac za to. Driver/program.
Onda bi trebao imati onaj program koji kad pokreneš ti dolje u sredini bude onako mali xbox znak i piše Connected il nešto tako rendom.
Kad si napravio to, moraš još ručno instalirati driver jer je Microsoft retardiran.

Dakle, odi u Device Manager i u jednoj kategoriji (ne znam napamet) ćeš imati NEPREPOZNATE UREĐAJE OMFG.
Ako ih imaš više, ištekaj taj wireless receiver i uštekaj opet da saznaš, jel.

Kad znaš koji je od tih receiver, desni klik na to i properties. Install driver.
I onda odaberi da instaliraš driver s kompa. Ali ne tražiš ga ručno po hard disku, nego imaš dolje opciju da biraš s liste.

Tu nađi nešto tipa Windows Common Controler ili tako nešto (pišem sad napamet preko mobitela, soz) i u takvoj nekakvoj kategoriji bi trebao imati Wireless Xbox360 Controller Receiver. Il neš na tu šemu.

Odaberi to, instaliraj i trebalo bi raditi.

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Problem sa spajanjem X360 kontrolera na PC
« Odgovori #6 : 01. Rujan, 2012., 09:54 »
Hvala Ixy, OMFG JEDINI PRAVI ODGOVOR NA CIJELOM INTERNETU. Ne znam, mislio sam da mi to nikad neće proraditi. Još jednom hvala.  :approve
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Problem sa spajanjem X360 kontrolera na PC
« Odgovori #7 : 01. Rujan, 2012., 13:22 »
GG Ikai.
Može lock teme? Pa neka me neko kontaktira preko PM ukoliko ima sličan ili isti problem pa da otvorim temu ponovo.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9