HCL.HR

procesor i monitor..problemi

  • 1 Odgovora
  • 1963 Hitova
procesor i monitor..problemi
« : 14. Prosinac, 2012., 02:59 »
ljudi pozdrav, trebala bi mi pomoc oko neceg.
Dakle u cemu je stvar pri je otprilike godinu dana kupio sam graficku gtx 570 msi twin frozr 3.i otkako sam je namontiro imam problema sa prikazivanjem.Imam stariji jeftini lcd monitor koji nema dvi nego vga ulaza tako da je spojen na graficku preko adaptera,u igrama mi se stalno desava da je sve zrnasto,neki put kad brzo gledam ljevo desno igri ko da neki djelo vi kasne s prikazivanjem i vidim kao neke pixele(nez kako bi ovo tocno objasnio,najbolje sto sam mogo sam opisao),jos uz to ima jako veliki pop up i sjene cjelo vrijem blinkaju isto tako se desi da i neki objekti blinkaju i cutscene su mutne i pixelaste.Imam jos jedan problem za koji nisam siguran dali postoji ili je sve u monitoru.Ovo je moja konfa windows 7 ultimate 64 bit,intel core 2 quad q8300 2.5ghz,nvidia gtx570 twin frozer 3 msi,asus p5q se plus motherboard.Naci u igrama mi se jos pojavljij razna trazanja i kako sam reko pop upovi,na nekim igrama strasno usporava frame rate i trza na novijim igrama tipa ac3.Moj je pitanje dali je moj procesor pre slab za grafu ili je problem sa nekom drugom komponentom.poprilicno sam siguran da je za pixelastu sliki kriv monitor i za jos neke probleme.mucim se sovim godinu dan skuplam pare za neki  monitor ,ali vjerujem daj e nesto u procesoru ili mozda nekoj drugoj komponenti,  .bilo kakav savjet je dobro dosao.ljdi stvarno trebam pomoc oko ovoga...Hvala unaprijed!!

*

191x7

  • *
  • 55
  • @191x7
Odg: procesor i monitor..problemi
« Odgovori #1 : 18. Prosinac, 2012., 20:35 »
Koje napajanje imaš? Koristiš li najnovije upravljačke programe (drivere) za grafičku s nVidia stranice?

Da, procesor ti malo koći grafičku ali to nije uzrok opisanih problema.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9