HCL.HR

Pucketanje u zvucnicima i napajanju.

  • 2 Odgovora
  • 11027 Hitova
*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Pucketanje u zvucnicima i napajanju.
« : 16. Rujan, 2016., 20:08 »
Dakle, ne znam koji je izvor problema, ali: ne znam objasnjenje za pucketanje kod napajanja. Napajanje mi je na dnu racunala i pucketanje dolazi direktno iz njega. Kad upalim zvucnike, pucketaju i oni. Intenzivnije i jace pucketanje pri minimalnoj i maksimalnoj glasnoci (na vanjskom podesavanju glasnoce). Na slusalicama ne pucketa. Takodjer, horizontalne smetnje (linije) na monitoru koje se pojacavaju kad pokrenem igre.

Ne povezujem problem s bilo cime. Nisam nasao rjesenje a ni slican problem na netu.  :wildboy:
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Pucketanje u zvucnicima i napajanju.
« Odgovori #1 : 16. Rujan, 2016., 20:30 »
Jbga teško je reći dali su sve 3 stvari povezane.
Najbolje bi bilo kad bi mogao posuditi napajanje od nekoga za probu pa da kreneš od toga

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: Pucketanje u zvucnicima i napajanju.
« Odgovori #2 : 21. Listopad, 2016., 19:31 »
Problem je bio u XFX napajanju. Pucketalo gdje god je stiglo. Guglao po netu i puno njih ima isti problem s XFX napajanjima. Mislim da su releji gotovi. Novo napajanje, jer je garancija istekla.  :wildboy:

BTW, smetnje u monitoru nisu bile vezane uz napajanje nego uz kabel od monitora. Zanimljivo kako nas nekad istovremene slucajnosti mogu odvesti krivim putem.  :thumbs:
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9