HCL.HR

QuesTIons...

  • 6 Odgovora
  • 2183 Hitova
*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
QuesTIons...
« : 20. Listopad, 2010., 00:04 »
Imam par pitanja pa ako netko zna da ih malo protumaci..

-1-Jeli moguce ako ne radi rashadjivac kucista (napojne) da se nesto pregrije ili da crkne graf.ploca.?  :geek:
-2-Dali imam neki virus ili se ovo dogadjalo jos nekome .? - WIND.7 (x64 BIT) - desava mi se da....
      -1- mi se izgasi neki program i pise "taj i taj program je prestao raditi"   :bonk:
      -2- mi se izgubi cd/dvd drive,naime npr.unutra mi cd od igre a u pc.nije nista ocitano ubacivam ga,izvacivam on nista ne ocitava  :bonk:
      -3- mi se nekada zaledi ekran na nekoliko sec.onda odjednom pocne raditi  :bonk:
      -4- UDJEM NA W.LIVE HOTMAIL,UPISEM EMAIL,SIFRU,GORE U DESNOM KUTU,NA PROZORCICU PISE "LOCKOUT" I SAMO STOJI BIJEL EKRAN ..OMFFFFG  :bonk:
      -5- i jos pokoji problemcic...
-3-Koji je po vama najbolji antivirus,najucinkovitiji (nemora uopce biti besplatan,nek se plati ali da barem necemu sluzi)  :hug
      -Ako se ne varam mislim da sam u Hrv.Bug-u vidio usporedbu antivirusa i ispada da je no.1 Kaspersky,a vidim ga i na tel.reklamama..pa nezzz  :solidus:

      -1-Kaspersky
      -2-NOD 32
      -3-AVIRA
      -4-???.......


PS.
-Ako mislim raditi s programima za pravljenje igara,3d programima,photoshopovima i takvim stvarima,oce li jedan Mini NoteBook ili Netbook zadovoljiti moje potrebe..?
-Samo programi,i ponekad slusanje glazbe,gledanje videa,nista zahtjevno.!??  :solidus:
« Zadnja izmjena: 20. Listopad, 2010., 00:53 ReFlex »

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: QuesTIons...
« Odgovori #1 : 20. Listopad, 2010., 00:47 »
Može biti hrpa stvari radi čega se program ugasi.

I meni se nekada gubi. Nekad mi učita na Windowsu i radi, dok drugi put kada upalim PC, ne prikazuje mi drugi DVD rom. Valjda je do piratske 7. Ako ti se zaledi, možda imaš kakav u pozadini program da frcera ili vjerovatno virus.

Ajd ti fino skini Aviru. Instaliraj uz nju Spybot. Uradi update oba, skeniraj. Pobriši. Skini TuneUP i instaliraj. I uživaj.

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: QuesTIons...
« Odgovori #2 : 20. Listopad, 2010., 01:02 »
Trenutno mi je Avira...
A ovaj Spybot i TuneUp - mislimo li na isto - program koji sadrzi u sebi stvarcice kao sto su :
   -Scan System
   -System Cleaner
   -Disc CleanUp
   -Disc Defragmenter
   -Wind. Update
   -I za Desktop urediti itd.itd.isl.

Tune Up Ulities treba kupiti..::D nije free..

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: QuesTIons...
« Odgovori #3 : 20. Listopad, 2010., 16:05 »
http://www.safer-networking.org/en/mirrors/index.html

Eto Spybota. TuneUP Ima hrpa tih zajebancija. Ja ga većinom koristim radi povećanja 10fps u igrama (turbo mode). Radi mi fino. Da, ali ovo je interent. Nađi "orginalnu" verziju.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: QuesTIons...
« Odgovori #4 : 20. Listopad, 2010., 16:56 »
-Ako mislim raditi s programima za pravljenje igara,3d programima,photoshopovima i takvim stvarima,oce li jedan Mini NoteBook ili Netbook zadovoljiti moje potrebe..?

Teško.
Treba ti brz disk i puno rama.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: QuesTIons...
« Odgovori #5 : 21. Listopad, 2010., 15:04 »
Koliko brz disc..?
RAM - 2 GB + ..?

Odg: QuesTIons...
« Odgovori #6 : 27. Listopad, 2010., 15:56 »
AVIRA za mene ne valja jednom kad sam je instaliro imal sam ju stalno uključen i komp mi je bil prepun virusa, a sad sam si stavil NOD i svaki dan skeniram komp možda nađe 1 virus....
dodajte me slobodno na google wave adresu [email protected]

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9