HCL.HR

Razer abyssus ili deathadder ??

  • 11 Odgovora
  • 4164 Hitova
Razer abyssus ili deathadder ??
« : 22. Listopad, 2012., 15:51 »
Zelio bih cuti vase misljenje u vezi ova dva razerova misa ? Dvoumim se izmedju ta 2 misa ali ako bi kupovao abyssus kupio bih ga novog a deathadder bi kupio polovan pa me zanimaju vasa misljenja i osobna iskustva sa ova 2 misa ?  :solidus:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Razer abyssus ili deathadder ??
« Odgovori #1 : 22. Listopad, 2012., 15:59 »
Koji miš trenutno imaš i jesi li ikad koristio Razerove miševe?

Odg: Razer abyssus ili deathadder ??
« Odgovori #2 : 22. Listopad, 2012., 16:07 »
Trenutno imam razer nagu i koristimje vec oko 1 god i dosta sam zadovoljan...imas neki drugi mis za preporucit ?

Odg: Razer abyssus ili deathadder ??
« Odgovori #3 : 22. Listopad, 2012., 16:41 »
ja ti mogu samo reci da imam abyssus 2g i nemam nikakav prigovor na njega. i nikakvih problema s njim. opet bi ga kupio. meni se bas svidja da ima samo 2 tipke, dok 99% ljudi ga nebi kupilo bas zbog toga. nikad u zivotu mi na misu nije falila treca tipka (ako ne brojimo pod tipku kotacic na klik). ima zicu, ali vecina gamerskih ima, i to je bolje nego bez. nema namjestanja tezine, a i ne znam kaj ce to ikome. lako se kontrolira, dobro lezi u ruci, nema milijun tipki koje smetaju, precizan, responzivan i dobar na bilo kakvoj podlozi. lako klizi bez otpora, ali nije da leti da ga ne mozes konrolirati, bas suprotno. ja ga imam na papiru. s gornje strane ima dobru presvlaku i prsti se uopce ne klizu niti se lijepi smece po njemu, ali bocno ima glatku plastiku, pa se tamo zna skupiti smeca. dobre tipke koje se ne stiscu same od sebe (nikad nisam slucajno kliknuo), ali odmah reagiraju kad ih trebas i kratkog su hoda, ako znas klikati, mene su bezbroj puta kikali iz cod4 jer su rekli da imam isprogramiranog misa jer pucam rafal od 10 metaka pistoljem, a nemam, nego je mis dobar. ali je i precijenjen kao i svaki razerov, trebao bi kostati oko 200kn. razer je i sminka pa od tud cijena valjda (nazalost?).  jel ti ga preporucujem? pa ako takvog trebas, meni je idealan, ne mogu tvrditi da bi svima odgovarao
« Zadnja izmjena: 22. Listopad, 2012., 17:13 Lord of Destruction »

Odg: Razer abyssus ili deathadder ??
« Odgovori #4 : 22. Listopad, 2012., 18:01 »
Hvala na detaljnom odgovoru  :D Htio bi te jos pitat koliko je tezak i koliko je velik ? Posto imam dosta veliku ruku + nemogu podnjet lagane miseve -_-

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Razer abyssus ili deathadder ??
« Odgovori #5 : 22. Listopad, 2012., 18:36 »
Trenutno imam razer nagu i koristimje vec oko 1 god i dosta sam zadovoljan...imas neki drugi mis za preporucit ?

Dakle, hoćeš mi reć da već "imaš Nagu", ali svejedno želiš kupit lošiji miš od trenutnog?

Mislim, pitanje mi nije bilo da te sprdam ukoliko imaš nešto lošije, nego čisto da vidim što trenutno više preferiraš.
Ukoliko stvarno koristiš Nagu, onda ti se deathadder neće svidjet, radije idi na Abyssus. No opet uzmi u obzir da je Naga teža i "ergonomičnija"
Ukoliko ti se izgled/ergonomija Nage ne sviđa, onda pak opet probaj Deathadder, ali on je lagan dosta.

No, ako si početnik s ovakvim miševima i ako si trenutno na nekom random mišu, onda bi radije predložio Logitech G400. Na njega se najlakše naviknut i odličan je miš.

Osobno koristim Performance MX i odličan je, dovoljno velik i težak.

Odg: Razer abyssus ili deathadder ??
« Odgovori #6 : 22. Listopad, 2012., 18:52 »
Naga mi je dojadila i prestao sam igrat wow pa mi vise toliko netreba a htio bi isprobati neke drugge miseve...Preferiram velike i teske miseve i svidja mi se razer zbog svoje ergonomičnosti i svega sto ti pruza mis dok igras na njemu.Ipak mi je deathadder malo preskup novi pa se zato dvoumim,ali koliko sam gledo po netu deathadder je tezi od nage a abyssus je skoro duplo laksi...

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Razer abyssus ili deathadder ??
« Odgovori #7 : 22. Listopad, 2012., 19:14 »
A dobro, ne znam što ti smatraš težim, meni su svi Razerovi miševi lagani nakon G700 i MX Performance  :wildboy:

Odg: Razer abyssus ili deathadder ??
« Odgovori #8 : 22. Listopad, 2012., 19:37 »
Pa naga je teska oko 130g  G700 je 150g a MX oko 148g tako da su svi blizu po tezini,samo sto jos nikad nisam imao neki logitech gamerski mis pa neznam kako mi oni leze  :solidus:

Odg: Razer abyssus ili deathadder ??
« Odgovori #9 : 22. Listopad, 2012., 19:59 »
Hvala na detaljnom odgovoru  :D Htio bi te jos pitat koliko je tezak i koliko je velik ? Posto imam dosta veliku ruku + nemogu podnjet lagane miseve -_-
ja isto imam veliku ruku. pise da je tezak 72g, a dugacak je 11cm otprilike, a maksimalna visina 3cm. sirina oko 6 cm. otprilike, ne mogu izmjeriti tocno zbog oblika. e da, nemoj uzimati mirror verziju jer ona ima sjajnu povrsinu na tipkama->skuplja se smece i mozda ne drzi toliko dobro za ruku. kazem mozda.

edit: evo sa njihove str
 Approximate Size : 115 mm / 4.53” (Length) x 63 mm / 2.48” (Width) x 40 mm / 1.58” (Height)
Approximate Weight: 72 g / 0.16 lbs

a na istoj na drugom mjestu pise da ima 105g. e sad... ovisi, vidim da negdje vazu i tezinu kabela!

http://www.razerzone.com/mouseguide/comparison
« Zadnja izmjena: 22. Listopad, 2012., 20:11 Lord of Destruction »

Odg: Razer abyssus ili deathadder ??
« Odgovori #10 : 22. Listopad, 2012., 20:25 »
Jos jednom hvala na informacijama,ali meni se cini da cu ja preci na Logitech  :loludara: :loludara:

Odg: Razer abyssus ili deathadder ??
« Odgovori #11 : 24. Listopad, 2012., 13:53 »
evo ljudi nadam se da vam nisam dosadan pa sam vam htio reci da sam se predomislio i najvjerojatnije cu si uzet razer imperator 2012 4g expert pa me zanima jel ima itko iskustva sa tim misem ?  :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9