HCL.HR

Slušalice/Headseti - preporuka

  • 255 Odgovora
  • 189975 Hitova
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #120 : 12. Lipanj, 2016., 18:37 »
E nista onda...A znas li mi reci neke jeftine do 25 KM (100 KUNA) ?
fuRy

*

10RV

  • *
  • 110
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #121 : 13. Lipanj, 2016., 11:00 »
Ja sam kupio Sony Pulse Elite sluse i tesko su savrsenstvo.1200kn su kod nas.Imaju odlican mikrofon, 7.1 surround, ako ces slusat muziku imaju Bass Imapct da pojaca bass.Ima mode tipka sa kojom mjenjas preset na slusama.Npr. game, music, movie, shooter, stealth, racing itd. Sluse su bas brutalne, pogledaj par recenzija.

Cine se jako dobre, gdje ih ima kod nas? nabava mi ne izbacuje nista.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #122 : 13. Lipanj, 2016., 11:28 »
Tesko da ih ima igdje, provjeri u Sophos Labu ili negdi.

Al stvarno su brutalne, nebi ih mjenjao za nista na ovom svjetu.

Nema raspolozivih.Kontaktiraj ih pa vidi jel ih mogu nabavit.
http://www.sophoslab.hr/slualice/59/ps3-sony-pulse-wireless-71-headset-elite-edition/42823.html
« Zadnja izmjena: 13. Lipanj, 2016., 11:29 bartul_9 »

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #123 : 17. Lipanj, 2016., 22:29 »
Bok ljudi, evo danas sam sebi narucio Hyperx Cloud II sa amazon.uk(izasle su me nakih 700kn) i citam te review-e, dosta ih kaze da su odlicne dok neki govore da su uzas te da pucaju u roku od 3-4 tjedna.

Pa me zanima ako ih netko ima vec duze vrijeme da mi kaze dali je zadovoljan njima..
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #124 : 18. Lipanj, 2016., 09:21 »
Nije mi jasno zasto ljudi bacaju 100 eura za slusalice a sa slusalicama za puno manje para mogu dobit isto, pogotovo za gaming
Ja sam kupio prije 4 godine, Speedlink medusa nx, i nakon 4 godine slušalice i mikrofon rade kao prvog dana, slušalice u stanju tvornickom a koristim ih svaki dan i dao sam za njih 300 kn
Na njih čujem sve u igri, onaj tko je igrao ili igra cod 2/4 ili ostale igre tipa toga zna kolko je sound bitan kad se igra S&D ili war... Ja na te sluške čujem tocno gdje je lik iz kontra tima i sve, naravno nemoze biti ista kvaliteta zvuka, posto te Hyperx Cloud II imaju 7.1 sistem, ali za gaming meni to ne predstavlja nikakve veze
Sve u svemu imao sam prilike koristit te sluske, koristio sam ih 1 dan od frenda al mogu rec da su jako cvrsto i kvalitetno napravljene i sigurno neces imat problema...

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #125 : 18. Lipanj, 2016., 10:59 »
Speedlink su jako kvalitetne slušalice za male pare. HyperX Cloud su ti trenutno najbolje što možeš naći za pare. Ja sam ih uzeo i iskeširao više novca čisto jer volim opcije da skinem mikrofon i tako to.

*

denio

  • *
  • 21
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #126 : 30. Lipanj, 2016., 15:44 »
Ima li tko iskustva s bluetooth earbuds? Zelio bih cuti necija iskustva ili preporuke. HVALA  :piva:

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #127 : 07. Srpanj, 2016., 10:55 »
Koje biste mi vi slusalice preporucili?
trenutno imam neke zalman slusalice i onako su dobre ali ima problema sa kontaktom,svaki put kad izvadim i hocu staviti nazad slusalice moram vrtiti ulaz slusalica 10 minuta da prorade kako treba sto me jako nervira,zbog toga i hocu nove
budzet je do 500kn

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #128 : 11. Kolovoz, 2016., 18:04 »
Pozdrav društvo,

prije par dana sam u Instaru kupio navedene slušalice ( imam pravo da ih vratim, mislim još 7-8 dana). Već odavno ciljam na taj headset, no jučer sam tek vidio Igorovu recenziju o Roccat Renga headsetu. Ono što je mene zanimalo jest kvaliteta mikrofona i u prvom trenutku mi se učinilo da je puno puno bolji nego moj. Onda sam išao još malo roviti po YT o Kraken headsetu i pronašao par videa gdje je zvuk mikrofona gotovo isti kao i na Roccat Renga. Moj problem je što ja nikako ne mogu dobiti takav zvuk, bez onog pucketanja na slova P, T itd. da ne nabrajam, a lik snima video istim headsetom i kvaliteta zvuka odlična. U čemu je kvaka? Jel on možda koristi neki program za snimanje zvuka ( nVidia ShadowPlay ja koristim, ali snimam za sebe gluparije) ili ima možda bolju zvučnu karticu ili što? I ako je do zvučne kartice jel mi možete preporučiti neku ajmo reći optimalnu do 600-700Kn?

P.S. Ako sam promašio temu foruma nek admin prebaci. <-------- Update: Dakle moj dobri admine, ja imam problem sa kvalitetom zvuka mikrofona, a moja tema završi pod "Slušalice/Headset - Preporuka"  :fpalm:

Unaprijed hvala na odgovorima..
« Zadnja izmjena: 11. Kolovoz, 2016., 22:10 krosis »
"We don’t give a shit about a copyright law, we take it from the rich and give it to the poor,

It’s little bit illegal but that’s OK, let’s do it like they do on the Pirate Bay" -> VenomGam3s

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #129 : 24. Kolovoz, 2016., 14:37 »
Da li su bolje slusalice Sony MDR-ZX110APB ili Sony MDR-ZX110B (ove imaju Neodymiumski magnet)?

Da li je bolje da slusalice imaju magnet ili da nemaju?
Sutra će danas biti juče kao što je juče danas bilo sutra

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #130 : 29. Kolovoz, 2016., 19:40 »
Je li tko koristi HyperX Clouds? Vrijede li cijene, jesu kvalitetne i kakav je audio i mic?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #131 : 29. Kolovoz, 2016., 20:06 »
Koristim ja HyperX Cloud II i isplati se svake lipe. Izvrsne sluške + USB zvučna i mikrofon je za tu cijenu jako dobar.
Nećeš požaliti ako uložiš u njih.

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #132 : 29. Kolovoz, 2016., 21:41 »
Ok. Hvala  :D A kakva je sad razlika između običnih i II?

*

rafgg

  • *
  • 12
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #133 : 29. Kolovoz, 2016., 22:28 »
Ima tko preporucit neke dobre sluške za gaming vecinom, skype, discord itd.
Bitno da ima mikrofon i da izdrzi ako nista drugo onda godinu dana bar.
Cijena oko 200-300 kn.

*

HighEnd

  • ****
  • 1329
  • To the limits!
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #134 : 30. Kolovoz, 2016., 06:19 »
Uzmi ove Superlux HD681 210kn Novo!
Bas ih je jedn decko nedavno uzeo i nahvalio na BUG forumu.
« Zadnja izmjena: 30. Kolovoz, 2016., 06:41 HighEnd »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9