HCL.HR

Spajanje PS1 na Sony Bravia HDMI

  • 8 Odgovora
  • 3686 Hitova
*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Spajanje PS1 na Sony Bravia HDMI
« : 21. Rujan, 2010., 19:31 »
dečki jel postoji način kako spojit jedinicu na hdmi telku uz pomoć onog glupog adaptera koji se priključuje na ulaz za antenu? ako kužite što želim reć  :hiha: :wildboy:

mislim, spojila sam i sve al telka ne registrira ps1 na nijednom od svojih tisuću AV čenela.
međugeneracijski jaz?
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Spajanje PS1 na Sony Bravia HDMI
« Odgovori #1 : 21. Rujan, 2010., 20:19 »
Izlaz za antenu? Bas bas za antenu, dakle RF adapter?

Ako spajas tako, prepoznat ce ti ga, ali ga moras naci na tuneru TV-a kao svaki normalan program, rucno traziti & shit.
Na AV channelima prepoznaje samo ako je spojeno preko AV(chinch) kabela ili preko SCART(RGB) kabela.

Uglavnom, slike su ti tu, pa samo indentificiraj kabal i napisi ako je neki drugi.
Ako je bas RF, dakle za antenu kao sto si rekla, samo upali plejku i trazi ju na normalnim channelima kao neki vulgaris tv program.

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Spajanje PS1 na Sony Bravia HDMI
« Odgovori #2 : 21. Rujan, 2010., 20:37 »
jeste, adapter je. i pretraživala sam čenel al nije ga našlo. plejka uključena ;(
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Spajanje PS1 na Sony Bravia HDMI
« Odgovori #3 : 21. Rujan, 2010., 20:40 »
Zašto ne spojit jednostavno skartom?
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Spajanje PS1 na Sony Bravia HDMI
« Odgovori #4 : 21. Rujan, 2010., 20:41 »
Ovako je više old skul. Nostalgija.

Možda nema skart?  :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Spajanje PS1 na Sony Bravia HDMI
« Odgovori #5 : 21. Rujan, 2010., 20:50 »
Ako je suditi po ovome http://cdn.cbsi.com.au/story_media/339288356/Sony_Bravia_back_panel_4.jpg, nema scart, ali ima A/V video in, žuto bijelo crveni priključci. Imaš toga posvuda  za kupit, radit će ti i kabel od PS2. Il posudi od nekog šabana, mora netko imat. Ja imam, ali Srbija.  :wildboy:

edit: al opet, ovaj http://www.avforums.com/forums/attachments/home-entertainment-pcs/117003d1240055300-no-sound-sony-bravia-rear-connections-1-.jpg ima SCART. Uglavnom ima obje vrste tih kablova ko pljeve, a i ako nemaš od koga posudit, jeftini su. Sophos itd
« Zadnja izmjena: 21. Rujan, 2010., 21:00 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Spajanje PS1 na Sony Bravia HDMI
« Odgovori #6 : 21. Rujan, 2010., 21:09 »
nemam scart. al dobro, ovo je samo za večeras trebalo bit, nisam doma. na mojoj telki mi radi.

u svakom slučaju, fala dečki, mnogo ste mi kul. i mojim frendačicama isto. preporučit ću vas mnogo. puse :*
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Spajanje PS1 na Sony Bravia HDMI
« Odgovori #7 : 21. Rujan, 2010., 21:13 »
Da nemas slucajno mali switch na kutijici RF adapter kabla?

Obicno se prodaju sa dodatnim ulazom, tako da mozes switchat izmedu plejke i normalne antene.
Ako ima, provjeri da slucajno nije namjesteno na TV umjesto na Game.

Ako nema, onda ne znam.  :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Spajanje PS1 na Sony Bravia HDMI
« Odgovori #8 : 21. Rujan, 2010., 21:14 »
nemam scart. al dobro, ovo je samo za večeras trebalo bit, nisam doma. na mojoj telki mi radi.

u svakom slučaju, fala dečki, mnogo ste mi kul. i mojim frendačicama isto. preporučit ću vas mnogo. puse :*

Slike.  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9