HCL.HR

Sponzorstvo

  • 2 Odgovora
  • 1801 Hitova
Sponzorstvo
« : 23. Svibanj, 2015., 12:19 »
Pozdrav
Zanima me kako i na koji način dobiti sponzorstvo za izgradnju gaming PC-a? Ako netko zna način na koji bih mogao dobiti komponente neka me kontaktira porukom ili odgovori.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Sponzorstvo
« Odgovori #1 : 23. Svibanj, 2015., 12:54 »
:bonk:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Sponzorstvo
« Odgovori #2 : 24. Svibanj, 2015., 08:33 »
Pozdrav
Zanima me kako i na koji način dobiti sponzorstvo za izgradnju gaming PC-a? Ako netko zna način na koji bih mogao dobiti komponente neka me kontaktira porukom ili odgovori.

To ćeš u HR jako teško ostvariti... Moraš biti "profesionalan" i jako zamijećen u gaimg svijetu. Tko će tebi dati komponente besplatno kad ima milijun drugih ljudi koji su bolji od tebe...
Trebao bi se specijalizirati za jednu igru ili tip igara i onda biti najbolji u tome.
Sponzorstvo se daje isključivo na temelju koristi. Ako si zamijećen onda će i njihov proizvod na kojem igraš biti zamijećen, ali ako s +i ti neki prosjek...

Uz to možeš ti uvijek poslati upit/molbu, ali koliko ljudi na svijeetu to već radi?!? Uz to možeš i naše shopove zamoliti, ali nemoj se nadati.

Jednostavno rečeno moraš biti jako dobar u onome što radiš. Znaš kako kaže ona stara poslovica: Nema džabe ni u stare babe!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9