HCL.HR

Stik za internet ... hitno ...

  • 7 Odgovora
  • 3328 Hitova
*

bobe

  • *
  • 53
Stik za internet ... hitno ...
« : 10. Ožujak, 2015., 17:35 »
Uzea san novi komp al zićano se ne mogu spojit pa mi triba neki stik za internet do 200kn
Naći 6-7metara je komp udaljen od rutera i uz to imaju 2 zida .
I jel bi onda mogla bit brzina ista ka i da je povezano zicno ?

Odg: Stik za internet ... hitno ...
« Odgovori #1 : 10. Ožujak, 2015., 19:03 »
Teško je reći kako će se ponašati signal, jer nisu svi zidovi isti, debljina, materijal itd. Što se tiče wireless adaptera klik.

*

bobe

  • *
  • 53
Odg: Stik za internet ... hitno ...
« Odgovori #2 : 10. Ožujak, 2015., 20:32 »
Nezz ja bi u future ili linksa kupova pa ako mi mozes tamo naći do 200kn

Odg: Stik za internet ... hitno ...
« Odgovori #3 : 10. Ožujak, 2015., 23:02 »
Imaš isti u Futuri, malo je skuplji. klik

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Stik za internet ... hitno ...
« Odgovori #4 : 10. Ožujak, 2015., 23:06 »
Bobe kao prvo magazinRS ti je top shop (jedan od uzora future), kao drugo da si samo malo pogledao ponudu future našao bi isti stick :hiha2:

Budući da si iz ST ako se ne varam možeš uzeti i ovoga u linksu, bit će ti dovoljan. Eventualno neki sa većom antenom čisto jer možeš (ne može škodit) npr

*

bobe

  • *
  • 53
Odg: Stik za internet ... hitno ...
« Odgovori #5 : 11. Ožujak, 2015., 12:45 »
Nisan ni isa za tin haha uzeću jedan od ovih

*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Odg: Stik za internet ... hitno ...
« Odgovori #6 : 13. Travanj, 2015., 11:04 »
Da ne otvaram novu temu, ovaj naslov i meni odgovara, ali je ovakva situacija.
Imam tablet koji na sebi ima android 4.0.4 i koji želim spojit na net pomocu usb sticka od tcoma.
Dakle nemam utor za SIM na tabletu i nemam USB ulaz na tabletu,vec samo micro usb, pa sam kupio kabel micro usb to USB i onda ustekao stick i naravno ne radi!
Probao sam vip-vodafone stick koji je noviji od ovog koje imam i on mi je radio.
Kako da proradi ovaj tcomov!? :D


« Zadnja izmjena: 13. Travanj, 2015., 11:19 ToniJanjevac »

*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Odg: Stik za internet ... hitno ...
« Odgovori #7 : 16. Travanj, 2015., 16:39 »
Da ne otvaram novu temu, ovaj naslov i meni odgovara, ali je ovakva situacija.
Imam tablet koji na sebi ima android 4.0.4 i koji želim spojit na net pomocu usb sticka od tcoma.
Dakle nemam utor za SIM na tabletu i nemam USB ulaz na tabletu,vec samo micro usb, pa sam kupio kabel micro usb to USB i onda ustekao stick i naravno ne radi!
Probao sam vip-vodafone stick koji je noviji od ovog koje imam i on mi je radio.
Kako da proradi ovaj tcomov!? :D
Pozdrav, (neznam koji tablet točno imaš pa me nemoj držati za riječ)
mislim da nije problem u stick-u nego u tom tabletu. Točnije kupio si otg kabel a nisi provjerio dali će taj port raditi kao izlazni. Jer mobiteli/tableti su naprevaljeni da se preko micro usb mobitel samo puni ali ne i da mogu "opskrbljivati" spojene uređaje.
Tu je lista uređaja koji podržavaju taj način rada http://bit.ly/1CHOLvz

Citiram:
 "Nažalost, iako Android platforma, kao takva podržava USB OTG funkcionalnost, a na kraju ovisi od proizvođača do proizvođača i od modela do modela uređaja. Dosad je Samsung dosta često dozvoljavao takvu funkcionalnost njihovih Androida pa recimo popularni Galaxy S2, danas Galaxy S III te noviji Galaxy Tab-ovi također podržavaju USB OTG. Ako vam je ova funkcionalnost bitna svakako se raspitajte podržava li je uređaj kojeg namjeravate kupiti."

Hvala ti na odgovoru. Mislim da je problem bio samo u sticku, probao sam isto sa ZTE MF100 stickom i sve radi.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9