HCL.HR

Što je ovo?! (Trebam hitnu pomoć!)

  • 5 Odgovora
  • 1918 Hitova
*

hoffa

  • **
  • 192
Što je ovo?! (Trebam hitnu pomoć!)
« : 01. Listopad, 2014., 11:51 »
Prodajem stare komponente od kompa i danas/sutra bi trebao poslati matičnu čovjeku, pa sam sinoć rastavio komp. E sad, budući da nisam nikad slagao računalo, ne znam što su baš svi dijelovi, a na matičnoj je bio ovaj dio (oko njega su bili spojeni usb-ovi)

Da li mi netko može što prije odgooriti što je to?

I još jedna stvar, malo nevezana uz pitanje, ali što sve šaljem s matičnom? Matična, sata kablovi, ona limena pločica koja pokriva otvor na kućištu gdje idu ulazi za usb, jack i to... jel još nešto? Šarafi ne dolaze uz matičnu koliko znam?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što je ovo?! (Trebam hitnu pomoć!)
« Odgovori #1 : 01. Listopad, 2014., 11:57 »
to je integrirani zvučnik od matične (ono kad čuješ beep-beep i slično)

spakiraj što više toga možeš a da je od koristi


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: Što je ovo?! (Trebam hitnu pomoć!)
« Odgovori #2 : 01. Listopad, 2014., 12:01 »
Zvučnik :fpalm: nije mi ni palo na pamet :mrgreen:
Hvala! To ću onda isto poslati. A mislim, nemam šta više spakirati, jedino za šarafe ne znam dal inače dolaze uz matične, koliko ja znam idu uz kućište, ili se varam? Ne bi htio zakinuti čovjeka za nešto, a ne bi htio ni poslati nešto, pa da meni fali kasnije. (dobro, šarafi nisu neki problem, al opet)

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Što je ovo?! (Trebam hitnu pomoć!)
« Odgovori #3 : 01. Listopad, 2014., 13:01 »
Jesi ti izolirkom lijepio maticnu za kuciste kad si kupio PC ili sta? Naravno da mu posaljes i sarafe :ave:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: Što je ovo?! (Trebam hitnu pomoć!)
« Odgovori #4 : 01. Listopad, 2014., 19:44 »
Šarafi ne dolaze uz matičnu, idu uz kućište :ave:

Odg: Što je ovo?! (Trebam hitnu pomoć!)
« Odgovori #5 : 01. Listopad, 2014., 20:52 »
Šalješ matičnu i I/O shield, ostalo je oponcionalno (SATA, PATA kabeli itd). U biti ovisi šta si napisao u oglasu, ne bi bilo lijepo da ne pošalješ npr SATA kabele ako si ih u oglasu naveo.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9