HCL.HR

Što staviti u komp

  • 18 Odgovora
  • 6041 Hitova
Što staviti u komp
« : 13. Lipanj, 2008., 01:17 »
prvi post,nov totalno.....
mogao bih reći da sam u vašem điru,možda malo manje al.
Evo postavio bih jedno pitanje,nadam se da ne dosađujem s glupostima,kupio komp prije dvije godine,po komponentama,nabrijo ga do besvjesti,grafička bila jedna od boljih,sve drugo,Asus Vento kučište....horor.Sad mogu  govno vrtit gore,pa me baca to u bed.Imperativ:hoču igrat igrice...sve....preferiram tipa Crysis,Racoon2,Assasins.....tu i tamo kakva simulacija,al bilo šta da igram hoču da je prozor a ne monitor.U ovom trenutku ima takvih bolesnih stvari na tržištu,da više neznam kaj gdje šta......Financije nisu problem....mjenjat ču grafičku,matičnu,proc.....napajanje...Šta uzeti po Vama a da bude zvjer za ovo što nam daju da igramo...hehe.Hoču da vrišti.....
Bio bih zahvalan,želim savjet od ekipe znalaca...a ne od bahatog prodavača u HG-spotu!!

ps:nadam se da nikoga nisam uvrjedio!!! :thumbs:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Što staviti u komp
« Odgovori #1 : 13. Lipanj, 2008., 08:46 »
Poz Sale, aj za početak napiši koju konfiguraciju imaš sada...jer očito želiš samo zamijeniti neke komponente, a ne kupovati cijeli novi komp. Pa da znamo što treba zamijeniti, a što još može izgurati neko vrijeme....

Re: Što staviti u komp
« Odgovori #2 : 13. Lipanj, 2008., 10:41 »
Proc....AMD ATHLON 64 PROCESOR 3000+,MMX.3DNOW,1,8 Gh
Memory....1024 MB RAM
Grafička....RADEON X1600
Matična....ASUS SOCKET 939 NVIDIA nFORCE 4 A8N5X
Napajanje...ANTEC SPOWER 2.O
250 GB HARDA
nadam se da nisam ništa zaboravio...hvala  :thumbs: :thumbs:

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Što staviti u komp
« Odgovori #3 : 13. Lipanj, 2008., 11:29 »
pa s tim ni prije dve godine nisi bas mogel na high igrat sve :)

neg, aj napisi kolko para mislis spiskat, jer "financije nisu problem" je oveci obujam love

4k, 6k, 10k..?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Što staviti u komp
« Odgovori #4 : 13. Lipanj, 2008., 11:54 »
hm, ako je rekao da financije nisu problem, čemu se ograničavati ololo, čovjek želi mrcinu  :thumbs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Zapi

  • Gost
Re: Što staviti u komp
« Odgovori #5 : 13. Lipanj, 2008., 12:10 »
evo, momak, s obzirom da financije nisu problem, mislim da ces moć s ovim zaigrat štogod  :thumbs:

http://www.alienware.com/products/area-51-alx-desktop.aspx?SysCode=PC-AREA51-ALX-R8&SubCode=SKU-DEFAULT

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Što staviti u komp
« Odgovori #6 : 13. Lipanj, 2008., 12:16 »
Kod tih Alienwarea plaćaš marku i kul kućište. :tired: Za pare koje bi dao za taj komp možeš složit sam nešto puno bolje...

*

Zapi

  • Gost
Re: Što staviti u komp
« Odgovori #7 : 13. Lipanj, 2008., 12:19 »
upravo to..preseravanje..a zast bi inace kupio? isti komp za manje pare dobis..il bolji za iste..

ja bi nosim majicu sa slikom mene i mog kompa da imam alienware..

Re: Što staviti u komp
« Odgovori #8 : 13. Lipanj, 2008., 14:35 »
kučišta ima bolesnih,no ja svoje za sada ne mislim mjenjat,asus vento 3600,znači radi se samo zamjeni gore navedenih komponenti.Financiska granica pa ajmo reć do nekih 6000 kuna....mislim da je to dovoljno para :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 13. Lipanj, 2008., 15:47 Sale5 »

Re: Što staviti u komp
« Odgovori #9 : 14. Lipanj, 2008., 10:30 »
kaj je ljudi?pre malo para?ajmo plizzzz!!

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Što staviti u komp
« Odgovori #10 : 14. Lipanj, 2008., 11:24 »
evo

s tim da jos iz linksa uzmes corsair vx450 ili seasonic s12 430W i jos neku przu po volji

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Što staviti u komp
« Odgovori #11 : 14. Lipanj, 2008., 12:08 »
slozio bi se, i mozda bi bilo pametno stavit koji topic kao sticky, jer vecina dodje sa pitanjem, a ne procita prosle topice u kojima imaju istu konfu postavljenu

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Što staviti u komp
« Odgovori #12 : 14. Lipanj, 2008., 12:14 »
to bi bilo nelose

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Što staviti u komp
« Odgovori #13 : 14. Lipanj, 2008., 13:48 »
da al svatko ima nekakve svoje prohtjeve ovo ono
a i svaki mjesec izađe neki novi komad hardvera  :kingmortal:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Što staviti u komp
« Odgovori #14 : 14. Lipanj, 2008., 13:55 »
ma trba napravit sticky nešt tipa "Sklapanje kompjutera" gdje bi svi koji žele neke savjete za komponente postali, a ne da svako otvara novu temu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9