HCL.HR

tastatura-tipkovnica

  • 7 Odgovora
  • 3602 Hitova
*

dado01

  • *
  • 105
  • no time for money
tastatura-tipkovnica
« : 20. Studeni, 2011., 22:20 »
COD mi je unistio tastaturu i sad placem i kukam dok gledam kako me neki trol prchi u skyrimu, a ne mogu nista jer mi w,s i d ispadaju cim malo vise protresem tastaturu. Mislio sam uzeti nekog logitecha ali da i vas pitam za savjet. Kakvu tastaturu vi imate i sta mislite koja vrijedi za gaminga? Hvala na odgovorima.
P.S. Do 30-40 eura  :D

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: tastatura-tipkovnica
« Odgovori #1 : 20. Studeni, 2011., 22:39 »
Vidiš, ja naprimjer nikad ne bi toliko novca ulagao u tastaturu. Ovu svoju koristim oko 8-9 godina. Jednom mi je crkla kako sam vodu prosuo i odma uzeo drugu preko neta za 2€. :D

Ne znam, ne bi ulagao takve pare za to pogotovo jer si offline gamer (Skyrim si naveo), ali to je samo moje mišljenje. :)

*

dado01

  • *
  • 105
  • no time for money
Odg: tastatura-tipkovnica
« Odgovori #2 : 21. Studeni, 2011., 09:52 »
Vidiš, ja naprimjer nikad ne bi toliko novca ulagao u tastaturu. Ovu svoju koristim oko 8-9 godina. Jednom mi je crkla kako sam vodu prosuo i odma uzeo drugu preko neta za 2€. :D

Ne znam, ne bi ulagao takve pare za to pogotovo jer si offline gamer (Skyrim si naveo), ali to je samo moje mišljenje. :)

Ma druze koja je to tastatura od 2 eura da traje 8-9 god.? Daj mi reci ili je uslikaj uzimam istu takvu 100%.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: tastatura-tipkovnica
« Odgovori #3 : 21. Studeni, 2011., 14:47 »


Evo jedne starije slike od nje.  :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: tastatura-tipkovnica
« Odgovori #4 : 21. Studeni, 2011., 16:17 »
Tak nešto sam imo devesprve  :hihi:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: tastatura-tipkovnica
« Odgovori #5 : 21. Studeni, 2011., 19:52 »
dtk kriste  :ave:

Cherry  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: tastatura-tipkovnica
« Odgovori #6 : 22. Studeni, 2011., 15:55 »
Ne znam, najbolja ikada. Kada mi je prva odapela, visio sam na svim mjestima da je ponovo pokušam pronaći i nađem je preko pika.  :clap:

*

Chaky

  • *
  • 129
Odg: tastatura-tipkovnica
« Odgovori #7 : 23. Studeni, 2011., 15:08 »
Mislio sam uzeti nekog logitecha ali da i vas pitam za savjet. Kakvu tastaturu vi imate i sta mislite koja vrijedi za gaminga? Hvala na odgovorima.
P.S. Do 30-40 eura  :D
Tesko pitanje, jer je to prilicno subjektivan dojam.
Ja imam Razer Lycosu koju sam kupio preko e-baya, jer isto nisam htjeo dati preko 300kn za tipkovnicu.
Kod nje mi se svidaju niskoprofilne tipke, gumirane s pozadinskim osvjetljenjem.
Ima gore desno multimedijalni dio kojim mozes upravljati glasnocom, playerom te pozadinskim osvjetljenjem.
Bonus su USB i priključci za slusalice i mikrofon.
Za sad jedina mana je sto se nakon par godina godina koristenja osjeca klimavost tipaka, ali ne utjece na performase.

Koliko vidim jos uvijek drzi cijenu kod nas, ali mozes pogledat na e-bayu.

Arctosa je ispod 400kn, ali mislim da nema pozadinsko osvjetljenje i ove USB / slusalice dzidze.

Logitech G serija mi je djelovala dosta plasticno kad sam tipkao po njoj, ali su prednost makro tipke (ako ti trebaju), premda ih ima i Lycosa, ali na drugom principu.

Svidjela mi se i Logitech Wave tipkovnica, ako ti ne smetaju "ergonomske", a i Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 mi se svidjela kad sam tipkao po njoj.

Najbolje ti je, ako si u mogucnosti otici u ducan pa probati tipkati po izlozbenim primjercima.

Sjecam se da je bilo unutar zadnjih godinu dana test gaming tipkovnica u Bugu gdje je dosta dobre ocjene pobrala neka tipkovnica za oko 300kn i bila je best buy.
Meni nije bila bas lijepa. Bila je kao sva srebrna i mogao si mijenjati pozadinsko svjetlo u raznim bojama.
Mozda ima netko ovdje tko se sjeca pa navede, a ja cu probat potrazit u Bugovima doma sto imam.

Mozda iz broja 223 - lipanj 2011.
« Zadnja izmjena: 23. Studeni, 2011., 15:26 Chaky »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9