HCL.HR

Tipkovnica

  • 27 Odgovora
  • 8600 Hitova
Odg: Tipkovnica
« Odgovori #15 : 14. Svibanj, 2015., 01:27 »
zaboravio sam jednu stvar

*

Has

  • *
  • 20
Odg: Tipkovnica
« Odgovori #16 : 14. Svibanj, 2015., 01:30 »
BURAZER OR BUST

*

Zuko

  • *
  • 11
  • Valar morghulis.
Odg: Tipkovnica
« Odgovori #17 : 14. Svibanj, 2015., 01:49 »
phahahaha koji kralj xD

*

m3tal

  • *
  • 40
  • d0g
Odg: Tipkovnica
« Odgovori #18 : 14. Svibanj, 2015., 09:25 »
Kakva te zanima obićna s žicom ili bežićna?

svejedno mi je

Idem, jer radim ujutro, a to takvo glupo ponašanje s moje strane jednači tvojim glupim pretpostavkama da jer netko koristi razer ima 14 godina, ja si mogu priuštit svu gaming opremu bez da osjetim na plaći, ima daleko skupljih marki od razera, nije najskuplji, ali je s obzirom na sve aspekte(da i izgled je aspekt , osim ako nisi slijep, u tom slučaju te shvaćam) vrhunski , ako ćemo od izdržljivosti, jer ja svoju opremu ne milujem , ispadne mi sto puta nešto na pod, na slušalicama često i zaspem , ništa se još nije pokidalo, a i da je, dobio sam vrijednost svog novca već do sada.
idući put kad budeš htio nekom takav primitivan komentar uputit, razmisli , prošetaj uhvati zraka i pitaj se jel to bilo potrebno. . . laku noć idem radit, a poslije posla kontam skočit do saturn markta kupit si razer gamepad, napisat ću na njega tvoje ime. . .

Svi vi pljujete po Razeru jer zapravo nemate para za to, pa sad kao ''placamo ime''. Istina, djelom se placa i ime, ali Razer je i kvaliteta, i vrijedno je novca. Naravno, nije za svakoga, jer nema svako tolko dubok dzep, ali tko moze, zasto ne? Ja si mogu priustit Razer tipkovnicu, ali necu, cisto zato jer mi ne treba tolika kvaliteta za moje potrebe i nemam potrebe potrosit toliko na tipkovnicu.

Ipak bi dao jos jednu sansu kvalitetnim tipkovnicama i pokusao naci dobar model, dali ima kakvih preporuka?

Najbitnije mi je da nema "visoke tipke" tj. da nemoram gurati tipku 20min da bi dosegnula dno, te da je razmak izmedu tipki dovoljan
(nesto tipa na Mac tipkovnici).
Ako si stariji od 14 god. onda nikakav Razer i pizde materine. Ova i nijedna druga http://www.nabava.net/tipkovnice__290/logitech-tipkovnica-k740-usb-crna__5346341

:wildboy:

Odg: Tipkovnica
« Odgovori #19 : 14. Svibanj, 2015., 10:00 »
deathstalker mi se cini najslicniji tome sto trazis, ako trazis malo jeftinije a isto kvalitetno onda steelseries apex.

*

m3tal

  • *
  • 40
  • d0g
Odg: Tipkovnica
« Odgovori #20 : 14. Svibanj, 2015., 11:12 »
deathstalker mi se cini kao da bi to moglo biti to :ementaler:

Odg: Tipkovnica
« Odgovori #21 : 14. Svibanj, 2015., 11:30 »
RAZER OR BUST U INAT HEJTERIMA

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tipkovnica
« Odgovori #22 : 14. Svibanj, 2015., 13:43 »
Čuj, mislim da do 200 kuna možeš naći itekako dobrih modela.
Osobno preferiram Logitech opremu, a tebi bih predložio da jednostavno prošetaš do nekog dućana sa informatičkom opremom i isprobaš prije kupnje. Kao i većina drugih komponenti, tako je i ovo prilično individualna stvar. 

*

Has

  • *
  • 20
Odg: Tipkovnica
« Odgovori #23 : 14. Svibanj, 2015., 13:48 »
Čuj, mislim da do 200 kuna možeš naći itekako dobrih modela.
Osobno preferiram Logitech opremu, a tebi bih predložio da jednostavno prošetaš do nekog dućana sa informatičkom opremom i isprobaš prije kupnje. Kao i većina drugih komponenti, tako je i ovo prilično individualna stvar.
+1

Odg: Tipkovnica
« Odgovori #24 : 14. Svibanj, 2015., 14:20 »
Čuj, mislim da do 200 kuna možeš naći itekako dobrih modela.
Osobno preferiram Logitech opremu, a tebi bih predložio da jednostavno prošetaš do nekog dućana sa informatičkom opremom i isprobaš prije kupnje. Kao i većina drugih komponenti, tako je i ovo prilično individualna stvar.
potpuno si u pravu, ali ne znam jel ima logitechovih tipkovnica s tim niskim tipkama.

*

Has

  • *
  • 20
Odg: Tipkovnica
« Odgovori #25 : 14. Svibanj, 2015., 14:32 »
Ima ona skupa K740 koju sam linkao, pa K280,K290, K360... od jeftinijih i bez osvijetljenih tipki...

*

YUGO55_gunner

  • *
  • 126
  • I'am gamer.
Odg: Tipkovnica
« Odgovori #26 : 15. Svibanj, 2015., 10:52 »
Kakva te zanima obićna s žicom ili bežićna?

svejedno mi je
Ja imam obićnu sa žicom Ms i dobra je imam ju vec oko 1-2 godine makar je Made in China .
YUGO55

Odg: Tipkovnica
« Odgovori #27 : 15. Svibanj, 2015., 11:32 »
ja imam integriranu :clap: :clap:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9