HCL.HR

Toshiba satellite a300d-127

  • 5 Odgovora
  • 2528 Hitova
*

Halo2

  • **
  • 169
Toshiba satellite a300d-127
« : 09. Studeni, 2010., 22:10 »
Ovak prvo pitanjce, ima netko iskustva s otvaranjem tog laptopa, jer bi ga trebo otvorit da ocistim ventilatore jer se gusi dok igram igre, a nebi htio nest zeznut na lapu dok ga otvaram....Naso sam bio jedan tutorial za otvaranje, al on rastavlja cijeli laptop u dijelove pa rekoh mozda ima kakav nacin da se ne mora sve otvarat...

I drugo pitanjce, vidim da laptop tj graficka od laptopa ima tu neku mogucnost hypermemory, pa me zanima jel to sta pomaze u gamingu,jer imam 4gb rama (inace bilo 2gb a igre mi rade istom brzinom)  :fucka:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Toshiba satellite a300d-127
« Odgovori #1 : 09. Studeni, 2010., 22:18 »
Ima, gurni tanku iglu u prostor gdje ventilator izbacuje topao zrak kako bi zablokirao ventilator i osigurao se od vrtnje u krivom smjeru ili prebrze vrtnje... usisavač i nastavak koji sužava kako bi imao što bolje i jače usisavanje, najbolje onako duguljasti za zavjese, meni je npr taman kao i rupa za zrak na laptopu...

posisaj na max brzini... za usporedbu koliko zapravo zna bit komplicirano otvorit i sastavit laptop bez da si sam stvoriš nekakve škripavce... ovoj metodi bih dao prednost


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Toshiba satellite a300d-127
« Odgovori #2 : 09. Studeni, 2010., 22:28 »
Dajem blagoslov za dragsterovu metodu čišćenja, a po pitanju hypermemorija, ne, kurca znači, marketinški trik, jel.


*

Halo2

  • **
  • 169
Odg: Toshiba satellite a300d-127
« Odgovori #3 : 09. Studeni, 2010., 22:38 »
E sad osjetim ja di puse on taj topli zrak, al nisam siguran jel zablokiram ja to s iglom,i sta bi se desilo da usisavam a nisam dobro zablokiro?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Toshiba satellite a300d-127
« Odgovori #4 : 09. Studeni, 2010., 22:43 »
a ono, ventilator ima ležaj kužiš, koji je napravljen za tu i tu brzinu vrtnje.. o smjeru mislim da nema nikakve veze, ovisno o tome koliko jako potegneš zrak, mogao bi ga na kratko preopteretiti pa ono... ne znam, neće riknut il neš. Jednostavno je to dobro napravit...

da se razumijemo to sve radi kad je laptop ugašen, jel  :wildboy: ja i bateriju izvučem


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Halo2

  • **
  • 169
Odg: Toshiba satellite a300d-127
« Odgovori #5 : 09. Studeni, 2010., 22:51 »
Ma znam, nisam lud da gurnem iglu nutra dok komp radi pa da me struja stepe, neg ono htio sam cist provjerit da nebi kaj razmrdo  :hihi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9