HCL.HR

Usb problem :(

  • 14 Odgovora
  • 3795 Hitova
Usb problem :(
« : 03. Siječanj, 2012., 14:28 »
Unapred da se izvinim posto nzm dal sam postavio temu u dobar deo foruma. Moj problem glasi : Kupio sam usb kako bi gledao filmove na tvu preko  njega ali mi se na usbu pojavljuju samo fajlovi filmova ali nikako titlovi !? :( Da li neko zna kako da resim ovaj problem ? Unapred hvala :)

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Usb problem :(
« Odgovori #1 : 03. Siječanj, 2012., 14:47 »
Za početak preimenuj ime titla da bude identično imenu filma:

ne znam,npr nek ti ovako izgleda:

Gina_Wild_Vruce.avi
Gina_Wild_Vruce.srt

Ako ti to ne upali napiši model TV-a pa će se iskopati nešto


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Usb problem :(
« Odgovori #2 : 03. Siječanj, 2012., 14:54 »
 :lol:

jesi probao različite formate titlova? .srt, .sub?

Odg: Usb problem :(
« Odgovori #3 : 03. Siječanj, 2012., 15:29 »
Momci hvala na pomoci unapred :) Probao sam da stavim isti naziv titla i filma i opet nista... :( Formate titlova sam isto probao da budu razliciti... inace model tv je lg infinia 42le8500 107 cm  :) Ako neko iskopa slucajno nesto u vezi ovoga neka mi kaze, unapred zahvalan :)

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Usb problem :(
« Odgovori #4 : 03. Siječanj, 2012., 15:53 »
Ako si prošao cijelo uputstvo TV-a, možda postoji neka opcija za uključiti/isključiti titlove, ili možda neka random tipka na daljinskom - i to ti ne radi, probaj AVIAddXSubs. Imaš kratke i jasne upute na engleskom na linku, javi ako zapneš negdje


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Usb problem :(
« Odgovori #5 : 03. Siječanj, 2012., 16:11 »
AVIAddXSubs
Imao sam identičan problem. AVIAddXSubs će ti riješiti problem. Ostalo nemoj ni pokušavat.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Usb problem :(
« Odgovori #6 : 03. Siječanj, 2012., 17:05 »
Hvala momci izgleda da ovo stvarno resava problem samo jos da skontam kako radi xD Posto sam skinuo AVIAddXSubs nasao neki klip na youtube kako radi program, tj. da trebam mkv fajl i srt file prebaciti u ikonicu od tog programa, kliknem  start i pokaze mi gresku warning 2 file (s) failed .See above. END OF OPERATION :(

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Usb problem :(
« Odgovori #7 : 03. Siječanj, 2012., 17:12 »
Trebaš .avi file koliko vidim

In total the user has the following subtitling alternatives:

    To incorporate XSUB subtitles in the avi from srt files.
    To incorporate XSUB subtitles in the avi converting idx/sub files.
    To incorporate XSUB subtitles in the avi coming from a combination of srt and idx/sub files.
    To generate idx/sub files from srt and use them as external subtitle files (in place of the original srt) in supporting players to subtitle any kind of video (avi/mkv/mp4 etc).

Znači ako imaš srt titl njega možeš ubacit u avi

idx/sub idu u avi/mkv/mp4 itd
« Zadnja izmjena: 03. Siječanj, 2012., 17:14 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Usb problem :(
« Odgovori #8 : 03. Siječanj, 2012., 23:43 »
Jej uspeo sam ali samo avi fajlove jos samo da skontam kako mogu mkv fajlove da pokrenem bice super :) Hvala vam jos jednom :) Inace zna li neko koja velicina fonta ide na 107 cm ekran tva?

Odg: Usb problem :(
« Odgovori #9 : 04. Siječanj, 2012., 00:34 »
mkv ne možeš koliko ja znam. Nekih 90% sam siguran.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Usb problem :(
« Odgovori #10 : 04. Siječanj, 2012., 12:44 »
Auu ste sto ne moze mkv , a znas mozda neki program koji moze mkv ?

Odg: Usb problem :(
« Odgovori #11 : 04. Siječanj, 2012., 13:03 »
Nope.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Usb problem :(
« Odgovori #12 : 04. Siječanj, 2012., 14:35 »
Steta :(

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Usb problem :(
« Odgovori #13 : 04. Siječanj, 2012., 14:40 »
Uvijek možeš konvertirat u .avi ili možda direktno enkodirati titl u .mkv film, ako ga virtual dub otvara:

tutorial

edit:

ili ovaj tutorial 2
« Zadnja izmjena: 04. Siječanj, 2012., 14:45 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Usb problem :(
« Odgovori #14 : 04. Siječanj, 2012., 15:33 »
Dragster respect ,probacu to  :ave:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9