HCL.HR

Zamolba za članove foruma s LCD monitorima

  • 40 Odgovora
  • 9531 Hitova
*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Zamolba za članove foruma s LCD monitorima
« : 05. Lipanj, 2009., 16:22 »
Znam da totalno debilno izgleda topic ali vas ne košta ništa osim 20-tak sekundi vremena, a meni bi jako pomoglo.

Riknuo mi je CRT pa sad kupujem novi monitor i planiram uzet LCD. Gledao sam Samsungove jer su dosta jeftini, točnije modeli T220 i 2233BW ali nigdje ih ne mogu testirati onako kako bi ja želio jer se svugdje vrte nekakvi demoi zbog kojih svaki monitor "izgleda dobro".

Pa ako biste bili ljubazni i pogledali sljedeće 4 slike (zadnje dvije su "spojene")...

Prva
      a           b


Druga
          c                   d


Ovaj topic sam otvorio zbog toga što na Samsungu 2032 razlika između a i b na prvom primjeru NE POSTOJI iako se na b slici nalazi pattern koji fadea prema dolje. Taj monitor ima super kritike po forumima i svugdje, a zadnje je smeće (bez uvrede ako ga netko ima).
Nisam u prilici provjeriti kako to izgleda na drugim monitorima pa bi bilo super kad bi mi samo rekli dali se vidi razlika na vašem monitoru. Posebno me zanimaju T220 i 2233BW ali i Asusovi modeli također.

Znam da je full glup način usporedbe, ali meni dosta znači.

I za kraj....preporuke? Zanemarivši "test", koji 20 ili 22 inčni LCD bi preporučili? Imam 1800kn (ne 2000, ne 1900, nego 1800 max ;D).
Napomena : igre ne igram, a volim gledat filmove (zbog toga bi možda više volio 22 inčni).

Hvala  :(
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Zamolba za članove foruma s LCD monitorima
« Odgovori #1 : 05. Lipanj, 2009., 16:30 »
Imam 226BW star valjda već dvi godine il tako nešto. Ni mrtvog pixela ni ništa. I vidim razlike na slikama.  :hiha:

Iako gledanje filmova na kompu je mega loše, al ako nisu u mogucnosti za plazmač il nešto onda 22" definitivno.
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Zamolba za članove foruma s LCD monitorima
« Odgovori #2 : 05. Lipanj, 2009., 16:31 »
Imam najgori monitor na planeti, a vidim razliku. Jej. Na obje.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Zapi

  • Gost
Re: Zamolba za članove foruma s LCD monitorima
« Odgovori #3 : 05. Lipanj, 2009., 16:33 »
postoji bome..

b ima onak neke kurčiće..

a i između c i d je razlika dakako..

ja neznam kaj da ti preporučim, ja imam 24" samsung, ne onaj crvenskasti, onaj drugi..neznam koji model..

al dobar je ful, tak da ako postoji istovjetni 22" inče, rula..

iako ja ne radim ništ grafički, sam znam da mi rula na filmovima..i ne igram igre naravno, nisam peder rofl..

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Zamolba za članove foruma s LCD monitorima
« Odgovori #4 : 05. Lipanj, 2009., 16:34 »
@pičkica
226BW se valjda više ne prodaje  :(

Hvala  :hug

@Faca
najgori monitor na planeti > samsung 2032

@Zapi
 :hug
Ajd probaj saznat koji model  :(
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Zapi

  • Gost
Re: Zamolba za članove foruma s LCD monitorima
« Odgovori #5 : 05. Lipanj, 2009., 16:36 »

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Zamolba za članove foruma s LCD monitorima
« Odgovori #6 : 05. Lipanj, 2009., 16:36 »
Ja na svom dellu 2209WA vidim paterne i razliku između c i d.
Ali neznam kolko ti to pomaže kad je iznad tvog cijenovnog ranga.  :(
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Zamolba za članove foruma s LCD monitorima
« Odgovori #7 : 05. Lipanj, 2009., 16:39 »
A znam al meni rula, ove serije iza su mi gej, probijanje još veće i tako... ko i svakom LCD-u
Al jedini aid tome je da smanjiš osvjetljenje jer je kretenski veliko po tvorničkim postavkama. Sretno.  :hiha:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Zamolba za članove foruma s LCD monitorima
« Odgovori #8 : 05. Lipanj, 2009., 16:41 »
@Zapi
2100kn dođe taj....nekako mi čudno uzet 24 inčni monitor jer mi i 20inčni izgleda glomazno nakon 7 godina korištenja 17 inčnog. A i ono...nije neka velika razlika u 24 i 22 inčnim (bar meni).

@Blaster
Hvala, ali preskup mi je trenutno. Da ne spominjem to da ga nema u Rijeci nigdje za kupit.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Zamolba za članove foruma s LCD monitorima
« Odgovori #9 : 05. Lipanj, 2009., 16:43 »
vidim razliku, al ja sam monitor platio sedam hiljada kuna :wildboy:

samsung je smeće, tak da zaboravi


formel drži iiyame
ovo
http://www.formel.hr/artikl.php?id=6430
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Zapi

  • Gost
Re: Zamolba za članove foruma s LCD monitorima
« Odgovori #10 : 05. Lipanj, 2009., 16:49 »
koji imaš monitor weky?

Re: Zamolba za članove foruma s LCD monitorima
« Odgovori #11 : 05. Lipanj, 2009., 17:05 »
Ja imam Samsunga 940BF

I vidi se razlika između slika.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Zamolba za članove foruma s LCD monitorima
« Odgovori #12 : 05. Lipanj, 2009., 17:19 »
19 inčni? Ne prodaje se nigdje koliko vidim.

Izgleda da je 2032 stvarno najgori monitor na svijetu jer se na njemu razlika ne vidi. Itko s T220?
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Zamolba za članove foruma s LCD monitorima
« Odgovori #13 : 05. Lipanj, 2009., 18:50 »
2232bw damire, razlika je tu  :hug

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Zamolba za članove foruma s LCD monitorima
« Odgovori #14 : 05. Lipanj, 2009., 18:56 »
Tnx, izgleda da 80% foruma ima Samsunga i vide razliku....tješi me ta činjenica.

I da.....vidio sam na PC Ekspert forumu da Syzygy prodaje T220 što znači da ga ima/koristi. Ako ga netko ima na MSN-u neka mu porfavor da link do ovog topica.

I ja ga imam na MSN-u, ali nemam MSN instaliran jel. Splet okolnosti, duga priča.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9