HCL.HR

[H] DotA 2 pozivnica [W] Bilo koju donekle normalnu igricu na steamu

  • 9 Odgovora
  • 2401 Hitova
Dobio sam DotA 2 key i s njim sam dobio jos 2 pozivnice. Ako imate donekle normalnu igricu na steamu javite pa se trade-amo.

Naslov ocito ne govore sve. :D
« Zadnja izmjena: 12. Travanj, 2012., 18:27 ProGamer147 »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Ne, ne govori - Moraš napisati nešto u postu i bolje to objasniti da svima bude instantno jasno. Želimo da oglasi ovdje budu što bolje sročeni. Pročitaj i pravila ovog podforuma u vezi otvaranje tema.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Ima DOTA2 invite i zeli zamjeniti za neku Steam igru? Nemam pojma zasto sam ubrao.  :wildboy:


http://www.steamtrades.com/forum

Ma nemogu se trade-at po tim stranicama jer mi nitko nece vjerovat i misle da cu ih prevariti jer imam pozivnice a ne gift.

Ja sam od jarana dobio gift i mogu reci da mi se svidja. Igrao sam i dotu 1 i lol i mogu reco da je jakomkvalitetna igra, barem na onom sto sam mogao da vidim u sat vremena igre. Izati bih preporucio ljubiteljima ovakvih igara da ako mogu nek se mijenjaju sa likom.


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Ja sam od jarana dobio gift i mogu reci da mi se svidja. Igrao sam i dotu 1 i lol i mogu reco da je jakomkvalitetna igra, barem na onom sto sam mogao da vidim u sat vremena igre. Izati bih preporucio ljubiteljima ovakvih igara da ako mogu nek se mijenjaju sa likom.


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Normalno da je dobra, neigram je 5 godina bezveze :D

*

Vujkan

  • **
  • 501
hah a ja pokusavam dobit taj key  od dota 2 vec mjesecima i nikako da dodem do keya :((((((

*

Vujkan

  • **
  • 501
ako ima netko free da mi posalje za dotu 2 gift ili pozivnicu ipak je to beta :)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Nemojte u ovom podforumu dizati teme na vrh s nepotrebnim postovima.

@ProGamer147 - Korigiraj naslov teme da bude po pravilima podforuma.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9