HCL.HR

Kupujem: Battlefiled 3 PC

  • 7 Odgovora
  • 1818 Hitova
Kupujem: Battlefiled 3 PC
« : 14. Svibanj, 2012., 12:15 »
kupujem bf3 za pc ako dodje neka dobra ponuda, bilo koristeni, bilo nekoristeni, dapace, bolje koristeni da se ne moram level upat.


UPDATE:

dakle kupujem bf3 za pc:

prednost imaju ponude s engleskim bf3, sa dlc-om (b2k) odnosno limited edition, i prednost imaju vec igrane igre.

sve ostalo (rus, bez dlc-a, neigrani...) smanjuje novcani iznos koji sam spreman izdvojiti.

kupujem (eventualno ako uzmem u prijasnjoj tocki obican bf3) b2k dlc za bf3.


ne zuri mi se, uzet cu najbolju ponudu ili ona koja je ispod cifri koje imam u glavi trenutno, ako stigne neka dobra ponuda, prakticki kupujem odmah. ponude vrijede dok god ne vidite da sam zatrazio lock ove teme
« Zadnja izmjena: 14. Svibanj, 2012., 22:43 Lord of Destruction »

Odg: Kupujem: Battlefiled 3 PC
« Odgovori #1 : 14. Svibanj, 2012., 14:27 »
Imam ja viska BF3 Ruski key, origin acc, ako si zainteresovan

Odg: Kupujem: Battlefiled 3 PC
« Odgovori #2 : 14. Svibanj, 2012., 14:35 »
daj mi malo vise detalja, mozes tu ili na pm. nisam nikada uzimao ovako, kako ide to, postupak? kaj kad uzmem key, to se samo ubaci negdje? jel mogu ruski prebacit na eng i kolko ima zaje*ancije s tim? i cijena? jel koristen? jel bf3 sa dlcom ili bez, odn jel limited edition?

Odg: Kupujem: Battlefiled 3 PC
« Odgovori #3 : 14. Svibanj, 2012., 14:41 »
Ovako,ja bih ti poslao Origin Accoutn, na kome imas registrovan Battlefield3 ruski key bez B2K, sto se tice ruskog keya to nije nikakav problem jer postoji patch koji vrlo jednostavno prebacuje igru na eng. jezik, znaci od mene dobijas origin acc i mail na kome je registrovan origin acc.
Postupak je vrlo jednostavan, isto kao i na steamu, znaci logujes se na origin, i direktno skidas igru sa njeg, sve vrlo jednostavno, ja bi ti sve to dao za 115kn, po mogucnosti da novac prebacimo preko paypal.a

Odg: Kupujem: Battlefiled 3 PC
« Odgovori #4 : 14. Svibanj, 2012., 14:44 »
ok. hm, jos cu razmislit, bez b2k bi uzeo za ispod 100kn (mada boli me briga za tih 15kn), ali nije mi hitno pa mogu pricekati ili pronaci jos koju ponudu, radje bi sa b2k


Odg: Kupujem: Battlefiled 3 PC
« Odgovori #5 : 14. Svibanj, 2012., 14:46 »
Nikakav problem nije, ja mislim da je cijena povoljna, ali opet do tebe je ti pogledaj jos koju ponudu pa razmisli, sve naj bolje pozdrav.

Odg: Kupujem: Battlefiled 3 PC
« Odgovori #6 : 14. Svibanj, 2012., 14:49 »
idealno bi mi bilo igrani bf3 eng sa b2k, odnosno nadogradjen na trenutnu verziju s dodacima, ostale verzije samo ako je bezobrazno jeftino, buduci da ne zurim. javim se

Odg: Kupujem: Battlefiled 3 PC
« Odgovori #7 : 15. Svibanj, 2012., 16:32 »
moze lock, kupio BF3 + B2K za 100kn, racunao sam si 150 prije da bi dao, i to origin account, hvala prodavacu  :ave: :ave:
« Zadnja izmjena: 15. Svibanj, 2012., 16:37 Lord of Destruction »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9