HCL.HR

P & M : 4 Steam accounta sa MW3 ,Portal 2 i jos odlicnih igara za nesto drugo !

  • 9 Odgovora
  • 2612 Hitova
Mijenjam : 4 Steam accounta po dogovoru za PSN 20-50$ Voucher ili nesto drugo.

1. Steam account sa - Call of Duty : Modern Warfare 3 i Half Life 2 i Bloodline Champions .
2. Steam account sa - Magicka + all Dlc's , Limbo , Dota 2 , TF2 , Bully : Scholarship Edition , Bloodline Champions .
3. Steam account sa - Call of Duty : Black Ops i Call of Duty : Modern Warfare 2
4. Steam account sa - Portal 2 , Splinter Cell Conviction special edition ,TF2 sa dosta itema ,Magica + All Dlc's , BloodLine Champions , Left 4 Dead 2 i Alien Bread 2 : Assault .

Kontakt - Ovdje na forum , na PM ili na mail : [email protected] .

*

SpacePig

  • ****
  • 1400
samo pitam, od kud tebi 4 accounta?

razmjene/stavljanje igara na različite acc-e .. i još barem 100 mogučih razloga

samo pitam, od kud tebi 4 accounta?
2 Moja , 2 od prijatelja .

Btw , moja su ova prva dva .

*

SpacePig

  • ****
  • 1400
al zasto na 2 accounta kupovat igre?

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Avaj, accounte nikad ne vrijedi kupovat. Dopizdilo mi pomalo kako ljudi padaju na to.
Razlog:

Steam uvijek pamti originalni mail s kojim je account registriran. Vi mozete promijenit trenutni mail, ali originalni vlasnik uvijek moze zatrazit promjenu passworda na prvobitni mail, bez ikakve iznimke.

Tako da ono, nakon par mjeseci se vlasnik moze predomisliti i "vratiti" si account. Account nikad nije vas, niti ce ikad biti.

to stoji al uvijek ideš na ono da je frajer koji ti prodaje pošten i da neće ić tako sranje radit :)
a to je klasika ko i sve šta kupuješ s neta :D

isto ko i onaj frajer šta ja kupio blackberry pa dobio špagete ;D
in principio erat Verbum et Verbum erat apud Deum et Deus erat Verbum

Avaj, accounte nikad ne vrijedi kupovat. Dopizdilo mi pomalo kako ljudi padaju na to.
Razlog:

Steam uvijek pamti originalni mail s kojim je account registriran. Vi mozete promijenit trenutni mail, ali originalni vlasnik uvijek moze zatrazit promjenu passworda na prvobitni mail, bez ikakve iznimke.

Tako da ono, nakon par mjeseci se vlasnik moze predomisliti i "vratiti" si account. Account nikad nije vas, niti ce ikad biti.
al gle zato uvjek gledaš da osoba od koje kupuješ je poštena točnije možda ima neki staž na forumu/pohvale u trejdovima itd...

to stoji al uvijek ideš na ono da je frajer koji ti prodaje pošten i da neće ić tako sranje radit :)
a to je klasika ko i sve šta kupuješ s neta :D

isto ko i onaj frajer šta ja kupio blackberry pa dobio špagete ;D
Tako je brate :) Ja sam ovaj MW3 dobio u zamjenu za BF3 koji je isto na mom mailu . Tako da je razmjena na obostrano zadovoljstvo i sigurnost :) Sad vas molim da se okanite ovog pisanja odakle mi i kako sta .. Nego ako neko hoce da kupi ili zamjeni nesto nek se javi a ako ne cao . ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9