HCL.HR

P: Playstation 3 40gb original kutija + novi joystick

  • 12 Odgovora
  • 5077 Hitova
*

s0nic

  • *
  • 25
odlično očuvana plastika u original pakovanju pali crvenu lampicu (pogledajte sliku broj 2 u galeriji) vjerojatno ylod , uz njega ide novi joystick nikad izvađen iz kutije i kabel za struju

cijena 450kn fiksna

dostava u cijelu Hrvatsku








« Zadnja izmjena: 03. Svibanj, 2013., 19:21 s0nic »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Prodajem Playstation 3 40gb original kutija + novi joystick = 450kn
« Odgovori #1 : 03. Svibanj, 2013., 19:20 »
izmjeni naslov teme da odgovara ovom pravilu

*

Voice

  • *
  • 61
Odg: P: Playstation 3 40gb original kutija + novi joystick
« Odgovori #2 : 03. Svibanj, 2013., 22:10 »
A sta se tocno dogodi, crvena lampica je uvijek upaljena kad je ps3 ugasen i kad ga pokusas upalit sta se dogodi i kakva je slika na ekranu?

*

s0nic

  • *
  • 25
Odg: P: Playstation 3 40gb original kutija + novi joystick
« Odgovori #3 : 04. Svibanj, 2013., 15:03 »
A sta se tocno dogodi, crvena lampica je uvijek upaljena kad je ps3 ugasen i kad ga pokusas upalit sta se dogodi i kakva je slika na ekranu?

neznam , gori lampica nisam ga ni spajao na tv jer nemam hdmi kabel nisam ni koristio playstation dobio sam ga u zamjeni... nije ni bitno što je konzoli , treba je popravit zato i jeste ovakva cijena ....prodaje se kao pokvarena i iskreno mi se ni neda provjeravat detalje

*

Voice

  • *
  • 61
Odg: P: Playstation 3 40gb original kutija + novi joystick
« Odgovori #4 : 04. Svibanj, 2013., 17:23 »
A jbg, možda bi i kupio kad bi znao točno kakav je problem. Kažeš svijetli crvena lampica, a ta lampica uvijek svijetli kad je ps3 ugašen. Eh sad...

*

s0nic

  • *
  • 25
Odg: P: Playstation 3 40gb original kutija + novi joystick
« Odgovori #5 : 04. Svibanj, 2013., 20:43 »
A jbg, možda bi i kupio kad bi znao točno kakav je problem. Kažeš svijetli crvena lampica, a ta lampica uvijek svijetli kad je ps3 ugašen. Eh sad...

da znam šta je pokvareno i da mi se sa tim zeza popravio bi ga i prodao , nebi se ovdje mučio za 450kn i još dajem novi joystick nije nikad izvađen iz kutije 100kn plaćen i nekorišten na kraju, konzola ima i kutiju što daje isto određenu težinu kasnije kod preprodaje , gledoh malo njuškalo i ovaj moj je najeftiniji neki se bez joysticka prodaju za 500-600kn... rekoh tko želi neka kaže kupujem a ne istražuje šta ne valja jer da mi se zeza sa tim to mogu i sam u Splitu pun grad servisa , imam drugi ps3 koji sam kupio kad je ovaj počeo radit probleme i ovoga prodajem ne želim razbijat glavu što ne radi da znam šta mu je ja bio ga popravio i preprodao jednostavno mi se neda prodajem ga kakav je
« Zadnja izmjena: 04. Svibanj, 2013., 20:46 s0nic »

*

Narcis

  • **
  • 264
Odg: P: Playstation 3 40gb original kutija + novi joystick
« Odgovori #6 : 04. Svibanj, 2013., 21:27 »
Taj kontroler ne radi kako treba na ps3 već je namjenjen za PC - znam jer ga imam

*

Voice

  • *
  • 61
Odg: P: Playstation 3 40gb original kutija + novi joystick
« Odgovori #7 : 04. Svibanj, 2013., 22:10 »
A jbg, možda bi i kupio kad bi znao točno kakav je problem. Kažeš svijetli crvena lampica, a ta lampica uvijek svijetli kad je ps3 ugašen. Eh sad...

da znam šta je pokvareno i da mi se sa tim zeza popravio bi ga i prodao , nebi se ovdje mučio za 450kn i još dajem novi joystick nije nikad izvađen iz kutije 100kn plaćen i nekorišten na kraju, konzola ima i kutiju što daje isto određenu težinu kasnije kod preprodaje , gledoh malo njuškalo i ovaj moj je najeftiniji neki se bez joysticka prodaju za 500-600kn... rekoh tko želi neka kaže kupujem a ne istražuje šta ne valja jer da mi se zeza sa tim to mogu i sam u Splitu pun grad servisa , imam drugi ps3 koji sam kupio kad je ovaj počeo radit probleme i ovoga prodajem ne želim razbijat glavu što ne radi da znam šta mu je ja bio ga popravio i preprodao jednostavno mi se neda prodajem ga kakav je

Ne razumijem kako može biti isto koji je kvar, pa na autu ti se nešto pokvari i popravak te dođe 500 €, a nešto drugo se pokvari i popravak dođe 50 €. Mislim, stvarno te ne kužim, pokvaren je, ali niti si napisao šta je pokvareno niti uopće pokušao objasnit što se događa sa ps3 kad je upaljen.

Jednostavno ti govorim da ti to nitko neće kupit ako ne zna u čemu je problem.

*

s0nic

  • *
  • 25
Odg: P: Playstation 3 40gb original kutija + novi joystick
« Odgovori #8 : 05. Svibanj, 2013., 11:58 »
A jbg, možda bi i kupio kad bi znao točno kakav je problem. Kažeš svijetli crvena lampica, a ta lampica uvijek svijetli kad je ps3 ugašen. Eh sad...

da znam šta je pokvareno i da mi se sa tim zeza popravio bi ga i prodao , nebi se ovdje mučio za 450kn i još dajem novi joystick nije nikad izvađen iz kutije 100kn plaćen i nekorišten na kraju, konzola ima i kutiju što daje isto određenu težinu kasnije kod preprodaje , gledoh malo njuškalo i ovaj moj je najeftiniji neki se bez joysticka prodaju za 500-600kn... rekoh tko želi neka kaže kupujem a ne istražuje šta ne valja jer da mi se zeza sa tim to mogu i sam u Splitu pun grad servisa , imam drugi ps3 koji sam kupio kad je ovaj počeo radit probleme i ovoga prodajem ne želim razbijat glavu što ne radi da znam šta mu je ja bio ga popravio i preprodao jednostavno mi se neda prodajem ga kakav je

Ne razumijem kako može biti isto koji je kvar, pa na autu ti se nešto pokvari i popravak te dođe 500 €, a nešto drugo se pokvari i popravak dođe 50 €. Mislim, stvarno te ne kužim, pokvaren je, ali niti si napisao šta je pokvareno niti uopće pokušao objasnit što se događa sa ps3 kad je upaljen.

Jednostavno ti govorim da ti to nitko neće kupit ako ne zna u čemu je problem.

zato i jeste 450kn da znam u čemu je kvar prodavao bi ga 700kn i napisao točno što ne radi, ovako mi se neda zezat i dajem ga za malu lovu a onaj tko ga kupi mozda ga i popravi za malo novca .... malo je glupo nastavit komunikaciju ovo nije ps3 za tebe kupi na njuškalu imaš za 600kuna jedan točno piše koji ylod i o čemu se radi...
« Zadnja izmjena: 05. Svibanj, 2013., 11:59 s0nic »

Odg: P: Playstation 3 40gb original kutija + novi joystick
« Odgovori #9 : 06. Svibanj, 2013., 09:18 »
vjerovatno ylod

*

Voice

  • *
  • 61
Odg: P: Playstation 3 40gb original kutija + novi joystick
« Odgovori #10 : 06. Svibanj, 2013., 17:46 »
vjerovatno ylod

Ylod se sa razlogom tako zove jer daje žuto svijetlo, a ovdje samo piše da daje crveno... a crveno je na svakom ps-u i to je problem u ovom oglasu.

*

s0nic

  • *
  • 25
Odg: P: Playstation 3 40gb original kutija + novi joystick
« Odgovori #11 : 31. Svibanj, 2013., 22:57 »
bump

*

s0nic

  • *
  • 25
Odg: P: Playstation 3 40gb original kutija + novi joystick
« Odgovori #12 : 08. Srpanj, 2013., 21:11 »
prodano

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9